Baby Mall  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Baby Mall Devamlı Eksik Ürün Gönderiyor

559görüntüleme
Sümeyya
Sümeyya 27 Kasım 2020 14:27

11 Kasım'da sipariş verdim vermez olsaydım firmadan. İki farklı üyelikten iki farklı sipariş verdim, her iki siparişin inden birer ürünü alarak yollamışlar. Faturaya da göndermiş gibi yazmışlar. Hata asla diyemiyorum, çünkü hata 1 kere yapılır, her siparişe 1 ürün eksik koyulmaz.

Mail atıyorum, eksik ürün gönderilecek diye mail atıyorlar. Aradan 10 gün geçiyor ürün falan yok, müşteri hizmetlerine kurduğunuz her cümleye size dönülecek efendim, bu konuda bilgi veremiyoruz efendim.

Baby Mall Logo
Baby Mall28 Kasım 2020 15:02

Değerli Müşterimiz merhaba, Talepleriniz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. İyi günler dileriz.

Sümeyya
Sümeyya05 Aralık 2020 23:10

Baby Mall a değil Şikayetvar a çok çok teşekkür ediyorum. Sorunum Baby Mall tarafından değil, Şikayetvar tarafından çözüldü. Müşteri hizmetleriyle yaşadıklarımı yazmıştım, kimse günlerce ne doğru düzgün muhatap oldu ne de sorunu çözdü. Ta ki buraya yazana kadar, buradan firmaya şikayetim iletildiğinde bana WhatsApp'tan mesaj atıldı, sorunun ne olduğu soruldu (yani günlerce müşteri hizmetleri ne sorunumu not almış ne de iletmiş) siparişlerdeki eksik ürünleri, fatura fotoğrafını attım, bana birinin parasının iade edildiği söylendi, diğerinin de istersem yollanacağı söylendi. Para iadesi 6.14 olması gerekirken 8.81 iade yapılmış, yani fazladan. Diğer ürünü de istemediğim halde göndermelerini istedim çünkü para iadesi yapmayacaklarını beni yine kandıracaklarını düşündüm. Yaptıklarıyla güveni yerle bir ettiler çünkü. Eksik ürün hızlı bir şekilde bana gönderildi, üstelik fazladan parasını iade ettikleri ürünü de gönderdiler, ne yapılmaya çalışıldığını anlamadım, yanlışlıklar silsilesi mi, acaba özür mahiyetinde mi bilemiyorum.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler