08 Kasım
#12925910

Baby Mall Daha Teslim Edilmemiş Ürünü İade Almıyor

19.10.2019 tarihinde Ankara Baby Mall Çukurambar mağazasından aldığımız tahterevalli marka beşiği dün mağaza ile görüşüp iade etmek istedik fakat geri iade alamayacaklarını söylediler. Halbuki ürünü alalı daha 15 iş günü oldu ve halen teslim edilmedi. Kanunda yer alan ve Baby Mall'in sitesinde belirtilen iade süreçleri belli olup bizim şartlarımızda buna uymaktadır. Karşılaştığımız bu durum düzgün ve kurumsal olduğunu düşündüğüm Baby Mall mağazasının genel bir politikası mıdır yoksa Ankara Çukurambar şubesine özgü bir durum mu bilmiyorum. Ama bu şekilde davranarak müşterilerini olumsuz etkilediği bir gerçek olup Baby Mall firmasının imajına zarar veren bir durumdur. Umuyorum Baby Mall firmasının yetkilileri bu durumu düzeltecektir. Aksi durumda hukuki yollara başvurmak durumunda kalacağım.

Bulut Bulut 636 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Bulut'un Teşekkür Mesajı13 Kasım

    Baby Mall mağazasından almış olduğum ürün ile ilgili iade sorunum çözülmüş olup başta Baby Mall genel merkezi yetkililerine ve Baby Mall Çukurambar mağazası yetkililerine sorunun çözümündeki katkılarından dolayı teşekkür ederim.

  • Bulut08 Kasım

    Bugün Ankara Çukurambar Baby Mall mağazası tarafından arandım ve konu çözüme kavuştu. Bugün akşam üzeri mağazaya gidip durumu sonuca bağlayacağız. Yarın durumu neticelendirip neticelendiremediğimizi burada paylaşacağım. Konuyla ilgili hızlı bir geri dönüş ve çözüm için yardımcı olmaya çalışmalarından dolayı Baby Mall genel merkezi yetkililerine ve Baby Mall Çukurambar mağazası yetkililerine teşekkür ederim.

  • Baby Mall Temsilcisi08 Kasım

    Değerli Müşterimiz merhaba, Talepleriniz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. İyi günler dileriz.

Ziyaretçi Yorumları