Baby Mall  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Baby Mall Çukurambar Şubesi Ürünlerimi Kargolamıyor

703görüntüleme
Sezen
Sezen 16 Ağustos 2020 23:24

Baby Mall Ankara Çukurambar şubesinden kurban bayramından önce alışveriş yaptım ve yatak aldım. Şu an ellerinde olmadığını bayramdan sonra kargolayacaklarını söylediler. Bayramdan sonraki hafta göndermediler aradım mağazayı gelip istersem alabileceğimi söylediler, kargolayacağınızı söylemiştiniz dedim tamam dediler. Ondan sonraki hafta yine göndermediler. Aradım tekrardan gelip alabilirsiniz dediler dedim kargolayacaktınız sonraki hafta yine aynı durum. 

Haftalardır ürünü bekliyorum. Ayrıca kendilerinin müşteri hizmetini arayıp oraya da şikayet kaydı oluşturdum ancak yine bir çözüm elde edemedik. Ben onları aramaya devam edeceğim ürünüm gelene kadar ancak bir daha kesinlikle alışveriş için tercih etmeyeceğim.

Baby Mall Logo
Baby Mall17 Ağustos 2020 09:05

Değerli Müşterimiz merhaba, Talepleriniz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. İyi günler dileriz.

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler