01 Ekim
#12705712

Baby Mall Çocuklardan Nefret Eden Çalışan

Baby Mall'da 29 Eylül 2019' da saat 11:25'de yaşamış olduğum bir olaydan bahsetmek istiyorum. Ailem ile birlikte gitmiş olduğumuz Ankara İstanbul yolu Baby Mall mağazasında alışveriş yapmaktaydık. Oğlum mağazanızda kapı kenarında bırakılmış bir Scooter gördü ve onu kullanmaya başladı. Bir ara raflara bakarken arkamızdan Scooter'in olmadığını fark ettik. Doğal olarak elemanınız görmüş ve almıştı haklı olarak. Gezerken oynadığı Scooter 'ı gördü ve istedi. Ben alıp verirken elemanınız gördü ve bu ürünün sadece bu alanda denenmesi gerektiğini söyledi.


Bir de zaten denediğimiz ürünlerin tekerlekleri kirliydi ben raftan sıfır bir ürün alıp denettirmedim tabii ki. Doğru haklısınız dedim çocuk biraz sürsün bu alanda dedim. Biraz sürmeye başlayınca bu sefer ürünün artık ikinci el olduğunu bunu nasıl satabileceklerini söylemeye başladı. Dedim deneme ürününüz değil mi nasıl ikinci el oluyor. Bu sefer sadece bu ürünü alacak kişilere denettirdiklerini söyledi.


Olayla alakası olmadığı halde beni zorla götürüp bak oyuncaklarla da oynuyorlar kutuları bozuluyor babaları da hiçbir şey yapmıyor ne kadar sorumsuzlar diyerek dolaylı yoldan bana hakaret etmeye çalışması da bir o kadar saçma bir hareketti. Bu nasıl bir üsluptur anlayamadım. Bir bebek çocuk mağazasında çocuklardan bu denli nefret eden birinin çalıştırılması ne kadar doğru bilmiyorum.


Ne demek oluyor ürünün ikinci ele düştüğü. Ya da ne demek oluyor sadece alacaklara denetiyoruz. Alışveriş yapmayacaksan mağazamıza girmemi demek? Kaldı ki o gün alacağımız bir ton ürün vardı. Bu diyalogdan sonra kavga çıkmaması için ürünleri bırakıp çıktık. Dahada alışveriş yapar mıyız bilemiyorum. Sizin alışveriş kavramınız a göre bizim alacağımız önlem çocuklara tasma takmak, sizin alacağınız önlem tüm ürünlerinizi zincir altında tutmaktır.


Eğer isterseniz çocukları mutlu etmek adına oraya 1-2 Scooter alıp ücretsiz verebilirim. Geldiklerinde kimse bir şey demeden oynasınlar sevap kazanırım. Bu mesajımı da birçok sosyal medyada paylaşacağım.

Mesut Mesut 1.974 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları