16 Nisan
#11851942

Baby Mall Çalışanların İlgisizliği!

15.04.2019 tarihinde bebek arabası (baston) bakmak için gittiğim Baby Mall İstanbul yolu (Ankara) mağazasında çalışanların yüzümüze bakmak istememesi ve ilgisizliğine katlanarak Kanz check-in bebek arabasını beğendik. Ertesi gün geleceğimi söyleyerek mağazadan ayrıldım.


16.04.2018 tarihinde 09:58'de mağazayı arayarak mail order ile ödeme yapacağımı ve öğle arası geleceğimi söyleyerek herhangi bir problem olup olmadığını sordum ve hiçbir sıkıntı olmadığını söylediler.


12:06 da tekrardan teyit için aradığımda yine aynı cevabı aldım. Mağazaya gittim ve ürünü getirdiler. Kasada mail order için kağıt işlerini hallettim ve beklemem gerektiğini gayet yüzümüze bakmadan hiç kibar olmayan bir şekilde söylediler ve beklemeye başladım. 12:25'ten 12:45'e kadar bekledim ve dayanamayıp sormaya gittiğimde ise 13:30'a kadar beklemeniz gerekmekte dediler. Ben sorana kadar bunu söylemeye bile tenezzül etmeyen kasiyerlerin yanından ayrılıp mağaza müdürü diye tanıttıkları arkadaşla görüştük. Hemen hallediyorum dedi ve birkaç telefon görüşmesinden sonra maalesef onlar ne diyorlarsa öyledir diyerek bizi mağazadan elimiz boş göndermekle kalmayıp bir de 1 saat öğle arasını mahvettiler. Daha önce defalarca alışveriş yaptığım bu markaya böyle bir hareketi yakıştıramadım!

Burak Burak 1.269 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Burak'ın Teşekkür Mesajı19 Nisan

    Konu ile ilgili mağaza sorumlusu arkadaş tarafından çok kısa süre içerisinde geri dönüş yapıldı. Özürlerini ileterek ürün tarafımıza iletildi.

  • Baby Mall Temsilcisi16 Nisan

    Merhaba Konu hakkında ilgili birime iletilmiş olup tarafınıza yetkililerimiz tarafından dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları