24 Mayıs
#12021783

Baby Mall Bozuk Akülü Araba Satışı!

Daha iki gün önce 22.05.2019 tarihinde Ankara Çukurambar mağazanızdan jaquar XL marka akülü aracı aldım. 18,30 civarında mağazanıza gittiğimde beğendiğim araç çalışmadı aküsü boş dediler bende 21,30 gibi tekrar geleceğimi o zamana kadar şarj etmelerini istedim. Saat 21,30'da aracı denerken aracın zayıf gittiğini aküsünde sorun olabileceğini söyledim. Ancak satışı yapan ilgisiz alakasız asık suratlı müşteri temsilcisi sorun olmadığını evde şarj edip kullanabileceğimi belirtti.


Aracı eve götürdüğümde şarj ettim ertesi gün sadece 3-4 dakika sürdüğümde akü ışığı kırmızıya dönüyor. Tekrar şarj ettim yine aynı şekilde 5 dakika dolmadan araç gitmemeye başlıyor.


Mağazanızı aradığımda D*** beyle görüştüm bana aracı getirmem gerektiğini incelemeye göndereceklerini ve 20 iş günü gibi bir sürede dönüş yapılacağını söylediler. Ben daha iki gün önce aldığım bir şey için neden 20 gün bekletilmek zorundayım?


İlk başta bana satışı yapan arkadaş akünün veya aracın sorunlu olduğunu bile bile bana bu aracı sattı. O an aküsü bozuk değiştirip verelim veya başka araç verelim deseydi keşke. Teşhir ürünü olduğu için iade vs... De kabul edilmiyor.


Tüketici yasasında ise 15 gün içinde herhangi bir sebep belirtmeksizin iade hakkım olduğunu biliyorum


Problemimi çözmenizi rica ediyorum. Aksi halde Tüketici Hakem Heyeti de dahil yasal haklarımı kullanacağım.


Fatura numarası:CR1201900****

Oğuzhan Oğuzhan 1.708 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Oğuzhan28 Mayıs

    Sorunun çözülme yöntemi bana hediye çeki verildi, yine babymallden alışveriş yapma zorunluluğuyla... Bana ürünü satan müşteri temsilcisi tavrı daha sert ve kabaydı. Sadece bana iyi niyetle yardımcı olmaya çalışan Begüm hanıma teşekkür ediyorum. Ancak benim için baştan sona berbat bir müşteri deneyimiydi.

  • Baby Mall Temsilcisi24 Mayıs

    Merhaba Yetkililerimiz tarafından arama sağlanmış olup bu sorun çözülecektir. Saygılarımızla

  • Baby Mall Temsilcisi24 Mayıs

    Merhaba Konu hakkında ilgili birime bilgi iletilmiş olup yetkililerimiz tarafından size dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler