Baby Mall Bitmek Bilmeyen Sipariş Aşaması Ve Cevap Vermeyen Müşteri Hizmetleri

Ceyda Ceyda06 Haziran 07:15

Bebek mağazası olan Baby Mall'ün internet sitesi üzerinden yaklaşık 2 hafta önce şu anda 7 aylık olan bebeğimize bu mevsimde giyebileceği kıyafetler sipariş verdik. İnternet siteleri inde siparişlerimiz hala sipariş onaylandı aşamasında olup daha hazırlanma aşamasına bile geçmeyen ki kargonun 2-3 de getireceğine inanmasam da kargoya verilmemesini anlamış değilim. Bebek mağazası olarak özellikle kıyafet gibi küçük bebeklerin hemen geliştiğini atlayıp gidip bebek mağazası kuran bu zihniyet kargo geldiğinde bebeğime olmayan kıyafetleri ne yapmamı bekliyor acaba çok merak ediyorum. Özetle 16 gün olan ve başta benden parası alınan bebek kıyafetlerim için bir de kimseye ulaşamıyorum hiçbir cevap alamıyorum.

Cevaplar

Baby Mall Logo Baby Mall 12 Haziran 16:12

Değerli Müşterimiz merhaba, Talepleriniz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. İyi günler dileriz.

profile-icon Ceyda 08 Haziran 20:13

Bebek mağazası olan Baby Mall'ün internet sitesi üzerinden yaklaşık 2 hafta önce şu anda 7 aylık olan bebeğimize bu mevsimde giyebileceği kıyafetler sipariş verdik. İnternet siteleri içinde siparişlerimiz hala sipariş onaylandı aşamasında. Güya aramışlar ulaşamamışlar, yok öyle bir şey. Şikayetim üstüne sadece maille bilgilendirme yapılıyor. Başta parasını ödediğim malın tarafıma gelmemesini geçtim, bir bilgilendirme bile şikayetsiz yapılmıyor. Ben maille bilgi İstemiyorum artık iptal edip paramın iadesini istiyorum!

np_image1 Ekli Görsel Var
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler