20 Ocak
#11474627

Baby Mall Bile Bile Ayıplı Ürün Satıyor!

13.01.2019 'da Ankara İstanbul yolu mağazasından "Doctor Bebe" soğuk buhar makinesi satı aldım. Ürünün ortam nem oranını mevcut olanın 2 katı gösterdiğini fark ettim. Garanti belgesindeki Ankara yetkili servisini aradım. Servis hizmet vermediğini söyledi. Sonra sırası ile diğer yetkili servisleri aradım hizmet veren yok. 20.01.2019 tarihinde ürünü iade etmek için mağazaya gittim. Mağazada personellerden "M**Ç**" ile görüştüm.
Mağaza ürünün ayıplı olduğunu, bu sebepten fiyatının indirimli olduğunu, benim ürünün ayıbını bilerek satın aldığımı iddia etti. Mağaza yöneticisi ile görüşmek istediğimde, yöneticinin olmadığını, kendisinin vekaleten baktığını bildiren "M** Ç**" beye ürünün ayıbını bilmeden aldığımı, ayıplı bir ürünün bilerek satın almayacağımı, satılan ürünün servis hizmeti dahi olmadığını söylediğimde, "servisi biziz, 5 yıl garantili, sorun olursa bize getirin" cevabını aldım.


Ürünü iade etmek istediğimde bunun mümkün olmadığını belirten personele hukuki olarak hakkımı arayacağımı belirttim. Hukuki olarak bu ürünün üretim ayıplı olduğunu ispatladıktan sonra ürünü iade edeceğim ve bilinsin ki Baby Mall'e Doctor Bebe soğuk buhar makinesi iadesi yağmuru olacak. Bu şikayeti ve hukuki süreci her zaman yaptığım gibi 250 bin aktif üyesi bulunan Tüketici Gruplarımızda paylaşacağım. Baby Mall bile bile ayıplı ürün satmanın sonuçlarına katlanacak.

Fatih Fatih 2.414 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Baby Mall Temsilcisi12 Şubat

  Merhaba İşlemle ilgili mağazaya bilgi verilmiş olup tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla

 • Fatih12 Şubat

  25.01.2019 tarihinde iade ettiğim ürünün ücretini iade edecek misiniz? Yoksa yeni bir şikayet mi gireyim?

 • Fatih28 Ocak

  Şikayetim ürünün iade alınması ile çözülmüştür.

 • Baby Mall Temsilcisi21 Ocak

  Merhaba Şikayetiniz ile ilgili gerekli birimlere bilgi verilmiş olup yetkililerimiz tarafından gün içesinde tarafına arama yapılacak olup sorunun giderilmesi adına gerekli adımlar atılacaktır. Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları