03 Ekim
#12716212

Baby Mall Beylikdüzü Hizmet Kusuru

Eylül Başında Kanz sienna yatak almak için Beylikdüzü mağazasına gittim. Mobilya bölümündeki hanımefendi bana yatağımın 25 Eylül'de gelip 26 sında teslim edileceğini belirtti hatta ben bununla alakalı çok şikayet okuduğumu belirtmem üzerine fabrikayı aradı (orası muamma), fabrika da 26 sında bende olacağını belirtti. 26 si oldu ne arayan var ne soran ve ben geri aradım. Yatağı aldığım hanım bana 3 gündür izinde olduğunu hiçbir şey hakkında bilgisi olmadığı iletti. Ki inanın ben bankacıyım ve bunu bir müşterime söylesem işverenim beni kovar! Sonra öbür gün yine aradım bana 1 inde geleceğini söyledi. Ayın 1 i oldu yine arayan soran olmadı ben geri aradım, bilgi alıp arayacağım dedi ve nihayet dün yani ayın 2 sinde geri arandım ve fabrikadan mail geldiğini 15 inden önce gelmeyeceğini ama ne zaman geleceğini bilmediklerini söylediler. Ben bugün zaten gidip işlemimi iptal edeceğim.

Sevda Sevda 1.447 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Sevda12 Ekim

  Dün bir rezillik daha yaşadım. Özellikle eşimde bende çalışıyorum gelmeden önce haber verin izin alalım dedim. Evet Perşembe aradılar yarın geliyoruz sabah 9 akşam 9 servis veriyoruz diye, ve tahmin edin ne oldu? Eşimde bende Cuma günü için izin aldık evde kaldık akşam 9 a kadar bekledik ne gelen ne giden ve akşam saat 9 da Baby Mall dan arandık sağ olsunlar gelemediklerini söylediler Yani resmen bizimle dalga geçtiler. Bu arada servise gelen arkadaşların da telefonlarını verdiler ama onlarda 20/30 defa aramamıza rağmen nezaket gösterip açmadılar geri de aramadılar. Şimdi bunlardı nereye şikayet etsem diye araştırıyorum bulursam buradan da yazacağım herkes faydalansın.

 • Sevda07 Ekim

  Arkadaşlar aslında şikayet yazım daha uzundu ve daha detaylı anlatmıştım fakat site maalesef yazdıklarımı silmiş. Aman diyeyim ben yandım sizler yanmayın!

 • Sevda03 Ekim

  Ayrıca böyle gecikmeler yaşamasına değil benim lafım, bir aranıp bilgi dahil verilmedim hep ben kendim aramak zorunda kaldım. Maalesef Çok sorumsuz bir firma profili. Ve çok sorumsuz bir çalışan.

 • Sevda03 Ekim

  Zaten mağazanızla en az 10 defa görüşmeme rağmen çözüm olmadı. Ben zaten vaktim olursa bugün olmazsa yarın gelip iptale deceğim. Amacım başka anne babaların mağdur olmaması idi. Beni tekrar arayıp iletişime geçmenize gerek yok çünkü irtibata geçsenizde söylediğiniz sadece haklısınız haklısınız haklısınız... Başka bir şey değil maalesef bu da çözüm değil. O yüzden beni aramayın!.

 • Baby Mall Temsilcisi03 Ekim

  Değerli Müşterimiz merhaba, Talepleriniz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. İyi günler dileriz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler