26 Ağustos
#12497179

Baby Mall Bebek Odası Kurulumu Elemanları Amatör!

Baby Mall İstanbul yolu mağazasından aldığımız Pierre Cardin bebek odası takımının 26.08.2019 tarihinde yapılan kurulumundan ve kurulum elemanlarından hiç memnun kalmadım. Daha düşük fiyat aldığım siteler mağazasından almayıp fiyat farkı ile kurumsal firmadır sorun yaşanırsa arkasında olsunlar diye alışveriş yaptık. Fabrikadan hatasız sorunsuz gelen paketli ürünleri monte esnasında mahvettiler. B*** adlı monte ustası elindeki matkabı dolap kapaklarına sürte sürte özensizce çizerek monte etti ve dolap ayaklarının arasındaki mesafeyi ölçmeden gelişigüzel deldi. Asimetrik bir ayak montesi oldu. Uyardığımda delikleri var diyerek kandırmaya çalıştı, sonradan kabul etti.


Askılık montesi için yanlarında alet olmadığını o yüzden monte edemeyeceklerini bizim ısrarımızla itiraf ettiler. Bu konuda açıklama yapmadan onun montesi size ait, usta çağırıp kendiniz yaptıracaksınız demişlerdi. Dolap kapaklarının tamamı ayarsız aynı hizada değil, o kadar kalitesiz bir monteleme yapıldı ki kapaklar yamuk görünüyor. Vida kapakçıkları takılmadı. Vidalar görünüyor. Çekmecelerin altını düzgün çakmadılar aralıklı eşya koyduğumda alta çöküyor.


Kesinlikle mağazadaki gibi kaliteli monte yapılmadı. Ve evden kaçarcasına tutanak imzalamadan kaçmak istediler. Bina boşluğunda diyalog yaşamak zorunda kaldık. Zorla itinasız bir tutanak tutuldu. Bu kadar büyük bir firmanın heyecanla bebek bekleyen hamile annelere bu stresi yaşatmayacak profesyonellikte olmaları gerekir diye düşünüyorum.

Yasemin Yasemin 1.102 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Baby Mall Temsilcisi27 Ağustos

    Değerli Müşterimiz merhaba, Talepleriniz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. İyi günler dileriz.

Ziyaretçi Yorumları