22 Nisan
#11877154

Baby Mall Bebek Kıyafeti Boyası Çıktı

Ankara Baby Mall İstanbul yolundaki mağazasından bebek takımı aldık ve kullanmadan makinede diğer kıyafetleri her zaman yıkadığımız şekilde 30 derecede yıkadık ve bebeğimize giydirdik. Birkaç saat sonra fark ettik ki bebeğimizin kolunda ve suratında siyahlıklar vardı boya bulaşmış kıyafetten. Hemen banyo yaptırdık ama çok korktuk acaba bir zarar vermiş midir cildine diye çünkü o sırada elini ağzına da götürüyor bebekler sonuçta. Bu ürünleri yüzlerce belki binlerce bebek kullanıyor yazıktır ya hiç mi kontrol etmezsiniz! Bu ikinci problem başıma gelen bu mağazadan aldığım ürünle ilgili. Mağaza da uzak evimize değişimle vesaire uğraşamıyoruz artık bıktık. Artık Baby Mall'den peçete bile almam. Ürününde boyasında tehlike var mı diye incelenmesi için yasal yollara başvuracağım.

Ahmet Ahmet 1.675 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ahmet22 Nisan

    Sağlıkla ilgili ciddi tehlike teşkil ediyor olabilir, belkide kanserojen madde içeriyor, açıklamalarımın hepsi girilmemiş.

  • Baby Mall Temsilcisi22 Nisan

    Merhaba Konu hakkında ilgili birime bilgi iletilmiş olup tarafınıza yetkililerimiz tarafından dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları