Baby Mall Bebek Giyim Ürünlerinde 2. Ürüne %50 İndirim Sorunu

Eylul Eylul14 Mayıs 14:53

Baby Mall de bebek giyim ürünlerinde indirim olduğuna dair aşağıdaki linkte bulunan ürünlerden sepetime ekledim. https://www.babymall.com.tr/kampanya/bebek-giyim-urunlerinde-2-urune-50-indirim Ancak sepetimde indirim olmayınca müşteri temsilcisini aradım. Arkadaş ilgili kişilere durumu sorması gerektiğini belirtti ve benden mail istedi, gönderdim. Kendisi de telefonundan indirimi görüntülediği halde yetkili kişilerin böyle bir indirim olmadığını söylediğini Baby Mall ana ekranda görünen kampanyaların olduğunu belirtti. 

Ana ekranda görünmeyen bir çok üründe indirimin olduğunu, hatta mağazaya gidildiğinde internet sitesinde belirtilmeyen bir çok kampanyanın da olduğunu, bunun da böyle bir şey olduğunu düşündüğümü söyledim. Israrla o eski kampanyadır, o eski linktir cevabını aldım. Eski olan sayfalara genelde ulaşım olmuyor. Eğer öyle bir şey varsa da sayfalarını güncel tutmalarını, ayrıca insanları yoran filtrelerine bebek cinsiyeti ve beden bilgisini de eklemelerini tavsiye ederim. Bu kadar büyük markaların müşteri memnuniyetini yönetememeleri gerçekten üzücü.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Baby Mall Logo Baby Mall 15 Haziran 15:46

Değerli Müşterimiz merhaba, Talepleriniz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. İyi günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler