Baby Mall Ayıplı Mal Satılması

Dilara Dilara16 Ekim 19:52

Yaklaşık olarak 2 ay önce oğluma Chicco marka baston aldım ürün aldığımız 2 ayın sonunda resmen elimizde kaldı kullanılacak bir durumda değil öyle bir gıcırdaması var ki ve tekerleri çökmüş durumda 2 aylık ürün az kullanmamıza rağmen mahvoldu ve ürünü alırken mağazadaki çalışanların tavsiyesi ve iyi bir ürün olduklarını söyledikleri için yöneldik.

Ben hiçbir şekilde ürünün onarımı değil değişimi talep ettiğimi ilettim buna rağmen ürün sadece onarılmış ben bu ürünü bu şekilde kabul etmiyorum firma olarak sözünüzün arkasında durmuyorsunuz ki zaten ben bu durumu da Tüketici Hakları'na kadar taşıyacağım burada bırakmayacağım.

Gelişme :

21 Ekim 16:42

Ben gerçekten inanamıyorum o kadar işi bilmeyen kişilerle muhatap oluyoruz ki böyle bir rezillik gerçekten olamaz ürünün hiçbir şekilde arkasında durmuyorlar onarımını kabul etmediğimizi belirdiğimizi halde ürünü zorla geri vermeye çalışıyorlar tekrar gönderin incelemeye dediğimizde de kargo ücreti var gönderemeyiz git gel bize sıkıntı diyorlar bu kadar düşmüş olunamaz gerçekten biz sanki ürünü bedavaya aldık

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Baby Mall Logo Baby Mall 17 Ekim 09:13

Değerli Müşterimiz merhaba, Talepleriniz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. İyi günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler