Baby Mall 212899 Numaralı Sipariş Aksaklığı

Özkan Özkan10 Haziran 14:43

06.06.2020 tarihinde Baby Mall sitesinden Babyhope akülü kumandalı sarı araba siparişi verdim. Sipariş hala onaylandı şeklinde görünmektedir. Ürünü almaktan vazgeçtim. Konu hakkında firmanın telefon numarasını defalarca aradım, ancak açan kimse olmadı. İletişimi bu kadar kötü bir firma ile daha önce hiç karşılaşmadım. Sitesinde siparişi iptal etme kısmı bulunmuyor. Milenyum çağında bu kadar geri kalmış bir site olamaz. Konu hakkında firma için yapılabilecek her ne varsa tarafınızdan işlem yapılmasını da istiyorum. Böyle firmalar faaliyetten men edilmelidir ki, başka kimse mağdur olmasın. Lütfen gereğini yapın. Ürünün iptali konusunda desteğinizi de rica ediyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Özkan 13 Haziran 22:03

Merhaba, ilk şikayetimde belirttiğim gibi ürünü almak istemiyorum. Yapmanız gereken ürünü kargoya vermek değil, siparişin iptalini sağlamaktır. En kısa süre içerisinde ödediğim tutarı kredi kartıma iade etmenizi istiyorum.

Baby Mall Logo Baby Mall 12 Haziran 15:59

Değerli Müşterimiz merhaba, Talepleriniz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. İyi günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler