08 Mayıs
#11940587

Ankara Çukurambar Baby Mall Kurulum Ekibi Yetersiz!

01.05.2019 tarihinde Ankara Çukurambar’daki Baby Mall’a gidip daha öncesinde satın aldığım bebek odası kurulumunu talep ettim, o gün 1 Mayıs olduğu için montaj ekibine ulaşamadılar, ertesi gün aranacağım söylendi.


Aranmadım tabi ve yine gittim bunun üzerine iki ekibin de hafta sonu şehir dışında olduğunu ancak çarşambadan önce halledebileceklerini söylediler. Bana yine pazartesi salı ulaşım sağlanmadı ve salı günü saat 4-5 civarlarında ben aradım, bu seferde yine ekipler şehir dışında diye bilgi verildi, şimdi en erken cumartesi deniyor, taşındık ve çocuğumun odası kurulmadı hala.


Bu arada bu zamana kadar bütün bebek alışverişlerimizi de buradan yaptık, mama sandalyesi, bebek arabası, odası, yatağı, oto koltuğu, buhar makinesi, kamerası vs. ve neredeyse her seferinde de sorun yaşadık. Bu mağazanın gerçekten bazı şeyleri düzeltmesi gerekiyor artık.

Buket Buket 2.305 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Buket'in Teşekkür Mesajı10 Mayıs

    Kurulum dün yapıldı, teşekkürler.

  • Baby Mall Temsilcisi08 Mayıs

    Merhaba Konu hakkında ilgili birime bilgi iletilmiş olup yetkililerimiz tarafından gün içerisinde tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları