31 Aralık 2014

Babil.com Mağdur Etti.

Babıl.com adlı web sitesi yılbaşına kadar kitap siparişi verip ödeme yapanlara ücretsiz kargo ile kitapları göndereceğini vadetti. 20 Aralıkta Babıl.com İş Bankası ıbanına gerekli meblağı çıkarıp, kitap listemi de oluşturdum. Aynı gün web sitelerinde bir işletim sorunu olduğunu ifade
eden e-postada gönderdim. Müşteri ilişkileri numarası 0850 288 42 40, ve faksları (216) 651 86 53
çalışmıyordu. Daha sonra faks sinyali geldi listemi ve ödediğim havale dekontunu gönderdim.
Ödemesini 10 gün önce yapıp başka yöntem bulamadığı için kitap listesini e-posta ve faks yolu ile (iki değişik yol) gönderen bir kişiye karşı yapılan bu davranışı anlayamıyorum.

Esat 371 Okunma

Cevaplar

  • Esat 07 Ocak 2015

    Şahsen severek uğraşıp bir kitap listesini zevk ile hazırlayp ödemem ile gönderdim. Baştan itibaren bir sorundan bahsettim 30 senelik bilgisayar kullanıcısı ve mesleğim olmasada bilgi işlemi sevdiğimiçin İstanbul Üniversitesi ve İstanbul Teknik Üniversitesinde kurslara katılıp sertifika aldım. İyi niyetli bir okuyucuya son dakikada hiç olmaz ise faks ile gönderdiğim listeyi de yok sayarak paranızı geri ödedik demek uygun davranış değildir.

  • Babil.com Temsilcisi31 Aralık 2014

    Sayın Müşterimiz, Mailinize cevap olarakta belirtmiş olduğumuz gibi, Sizin hesabınız üzerinden bize gelen bir sipariş bulunmamaktadır. Sitemizde şuan için genel bir problem bulunmuyor devamlı olarak siparişler gelmektedir. Talebiniz üzerine sipariş için yatırmış olduğunuz tutarı da size iade ettik. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön