12 Eylül 2013

Babetto.com.tr'den Aldığım Ayakkabı Numaram Hatalı!

Ayakkabı numarası yanlış olduğu halde kaç gündür Babetto.com.tr'ye ulaşmaya çalışıyorum telefonla aramaların haddi hesabı yok. Gün içerisinde hep meşgul müşteri temsilcileri öyle söylüyor. Akşam arıyorum size dönüş yapılacak diyorlar dönen yok, kaç gündür ulaşamıyorum.

Aldığım ayakkabı parasından çok telefon parası ödedim denilebilir. Alt tarafı numara değişdireceğim. Dönüş yapmalarını yada telefonuma bakmalarını istiyorum.

Olcay 467 Okunma

Cevaplar

  • Babetto.com.tr Temsilcisi24 Eylül 2013

    Müşterimiz Kampanyada kalan tek numara olan 33 numarayı almıştır, ürün 89,90 TL iken tek kalan ürünü 20 TL olarak kapıda ödeme şeklinde almıştır. Şu an stoğumuzda ürün bulunmaktadır. Burada alışveriş sistem üzerinden yapıldığı için kişinin ne aldığını, hangi numarayı aldığını bilmemesi mümkün değildir. Verilen siparişin ekran görüntüsü ekte dosyadadır. Verilen siparişin ekran görüntüsü aşağıdaki gibidir, zaten ürünün sadece 33 numarası açık idi, 37 numarası satışta değil idi. Ürünün Şirketin facebook sayfasından kampanyaya duyurusu 33 olarak yapılmıştır. Burada alışveriş sistem üzerinden yapıldığı içi kişinin ne aldığını bilmemesi mümkün değildir, bu da işin ardında kötüleme amaçlı bir aksiyonun olduğu fikrini düşünmemize yol açmaktadır. Ürün kampanya ürünü olduğu için başka ürün temini söz konusu değildir. Burada iddia ettiği gibi bir durum ortada bulunmamakta, gerçek bilinçli şekilde şirketimize zarar vermek amaçlı saptırmaktadır. Şahsın Sözü edildiği gibi bize yazılı bir talebi olmamıştır, santralimizde kayıdı bulunmamaktadır. Bunun yanında şirketin sahip olduğu facebook sayfasına şirketi karalamak amaçlı içerikli mesajlar göndermektedir. Şirketimiz alehine yapılacak her türlü yalan, gerçeğe aykırı beyan ve karalama kampanyasının arkasında şirketimiz avukatlarıyla beraber savunma yapacak olup, gerçeğe aykırı iddialar her zaman sistemlerimizde bulunan kayıtlarla kanıtlanacaktır. Babetto 9200 Ayakkabı Ürün Kodu: BB-9200-Siyah-Ayakkabı-33 Renk Siyah Ayakkabı Numarası 33 Topuk Boyu 13 cm özcan esgin küçükyalı ask.lojmanları b 2 blok maltepe istanbul maltepe, istanbul, Türkiye T: 5532708392 EK: Siparişin ekran görüntüsü Saygılarımızla Arz ederiz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön