20 Ekim 2016 #6728506

Ba Life Marketing Uçur Beni Kampanyası!

Ülkemizde yaşanan durumdan dolayı yurt dışı yasağı olmuştur. Bu yüzden Paris uçurmuş hakkında ne yapılabilir diye firmayı aradığımda 31 Temmuz'a kadar olan uçuşlarda para iadesi Ağustos ayındaki uçuşlar içinse 1 Ağustos'ta belli olacak denildi. 3 Ağustos'ta aradım. ''Otel iptali olmadığını otelle konuşun siz halledin'' denildi. Uçuş için ''firma tarih değişikliği yapılıyor'' denildi. Bazı evraklar istediler yolladım. Firma 4 gün sonra tarih değişikliği yapılamıyor diye e-mail gönderdiler.


Firmayı aradım ''siz uçak firmasını bireysel arayın halledin'' denildi. Bu nasıl bir tutum umursamazlık 360 Euro alırken hiç sorun yoktu. Bu firma aracılığıyla işlem yaptığım için çok pişmanım. Televizyon astarı yüzünden pahalıya mal oldu. Uçak firmasından zorda olsa tarih değişikliği yaptım onlarda siz aracı kurumdan almışsınız onlar bize talepte bulunmalı diye diretti.

Hulya 1.477 Okunma

Cevaplar

  • BA Life Marketing Temsilcisi20 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Öncelikle yaşadığınız mağduriyetten dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. 15 Temmuz 2016 girişiminden sonra bütün hava yolu firmaları kendi sitelerinde ve sosyal mecralarında kamu çalışanlarının belirli bir tarihe kadar ödeme iadesini alabileceği bilgisini paylaşmıştır. Kayıtlarımız, sizlerin 12 Ağustos 2016 tarihi tarafımıza müracaat ederek, biletinizin iptalini talep ettiğinizi göstermekte. Talebinizi doğrultusunda hava yolu ile görüşüp, kamu çalışanları için yüzde yüz iade hakkının 31 Temmuz 2016 tarihinde sona erdiği bilgisini aldık ve bu bilgiyi sizinle paylaştık. Kampanya katılım koşullarında belirtildiği üzere ne TP Vision markası ne de BA Life Marketing OHAL nedeniyle gerçekleştirilemeyen uçuşlardan sorumlu tutulamaz. Bakınız: Kampanya Katılım Koşulları 18. Madde: 18. Ne TP Vision ne de BA Life uçuşların iptali, gecikmesi, hava yolu firması tarafından uçuş saat ve rotalarında değişiklik yapılması ya da ertelenmesi durumlarından sorumlu tutulamaz. TP Vision ve BA Life savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarda kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar. Size destek olabileceğimiz farklı bir konu varsa yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize (212) 243 45 55 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, BA Life Marketing

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön