Deprem destek listelerine hızlı erişin!
B&G Sportive ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

B&G Sportive WhatsApp İletişim Hattının Sorumsuzluğu

1.154
Berkay
Berkay 28 Aralık 2022 20:41

44 numara Air Force sipariş ettim daha 1 saat geçmeden kalıpların normal olduğunu fark edince 43 ile değiştirmek istedim ve WhatsApp iletişim hattından mesaj atıp kendimi izah ettim daha hala mesai saatleri içerisinde olmalarına rağmen ertesi gün cevap verdiler ve istersem kendilerinin siparişi iptal edip paranın kendi hesabıma yatmasını sağlayabileceklerini ve yeniden sipariş oluşturabileceğimi söylediler bütün hepsini bugün onaylamış olmama rağmen hiçbir şekilde sipariş iptal edilmedi ve 44 numara olarak kargom tam da 30 dakika önce kargolanmış kendilerini asla uğraştırmayacak bir işlem iken bunca strese sıkıntıya ne gerek var azıcık müşterilerinize zaman ayırıp ilgilendiğiniz takdirde bütün problem ortadan kalkacak iade için önce kargomun bana gelmesini bekleyip mağdur olacağım bütün bunlara ne gerek var.

  • profile
1 Destekçi

Benzer Şikayetler

profile
164
3 gün önce

B&G Sportive Gönderilmeyen Kargo

Bg Sportive denen Instagram sayfasından 2 adet ayakkabı sipariş verdim. Shopier üzerinden ancak ayakkabılardan biri ortada yok diğeri geldi dönüş yok cevap yok iade yok başka mağdur olanlar var mı ve sonuca ulaştılar mı böyle binlerce kişi mağdur edilebilir.

B&G Sportive Gönderilmeyen Kargo
profile
557
4 gün önce

Bgsportive Ve Bgsportive1

"Bgsportive ve Bgsportive1 Instagram adreslerinden ayakkabı siparişi verdim. Siparişi verdiğimden 5 gün sonra kargo elime ulaştı, fakat verdiğim siparişle gelen sipariş farklıydı. Ürünün orijinalliğinden şüpheliyim ve hiçbir şekilde geri dönüş sağlamıyorlar. 'Yanlış ürün gönderildi', diye söylüyorum...

Bgsportive Ve Bgsportive1
Bgsportive Ve Bgsportive1
profile
562
1 hafta önce

Bg Sportive Parayı Aldı Ürünü Yollamadı

Bg Sportive Shopier üzerinden bir spor ayakkabı sipariş ettim. Ayakkabıyı yanlış no yolladılar geri yolladım ve yaklaşık 2 aydır ses yok. Deprem oldu diye başta önemsemedim ama artık mesajlara dönüş yapmıyorlar. Başka numaradan mesaj yazınca dönüyorlar. Hukuki yollara başvuracağım.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .