Deprem destek listelerine hızlı erişin!
B&G Sportive ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Doruk sonuçtan hiç memnun değil

B&G Sportive Parayı Alıyor Ama Ürün Göndermiyor

2.105
Doruk
Doruk 20 Ocak 18:33

Bir ay önce aldığım ayakkabı küçük geldi değişime gönderdim bir ay oldu ne param ® ortada ne ayakkabı. Tek iletişim WhatsApp ® canları isterse bakıyorlar işlerine gelmezse de engelliyorlar. Instagram ® üzerinden yazılan her olumsuz mesaj siliyorlar. Bir çok ünlüde bunların reklamını yapıyor ya onları da kınıyorum. Sürekli bir oyalama politikası yarın gönderiyoruz haftaya gönderiyoruz. Ticari ahlaki sıfır olan bir firma.

Benzer Şikayetler

profile
238
4 gün önce

Bg Sportive Parayı Aldı Ürünü Yollamadı

Bg Sportive Shopier üzerinden bir spor ayakkabı sipariş ettim. Ayakkabıyı yanlış no yolladılar geri yolladım ve yaklaşık 2 aydır ses yok. Deprem oldu diye başta önemsemedim ama artık mesajlara dönüş yapmıyorlar. Başka numaradan mesaj yazınca dönüyorlar. Hukuki yollara başvuracağım.

profile
344
5 gün önce

B&G Sportive Ürünüm Gelmedi Parası Ödendi

Bg sport'tan 1 adet 1099 TL ücretinde ayakkabı sipariş verdim. 10 gün oldu. Ürün kargoya verilmiyor ve mesajlarıma geri dönüş yapılmıyor. Hiçbir şekilde geri dönüt alamıyorum 1-6 iş günü içerisinde kargoya verileceğini söylediler, ne mail ne de SMS geldi. Ücret iadesi talep ediyorum en acil şekilde.

profile
465
5 gün önce

B&G Sportive 2 Ayakkabıdan 1 Si Gelmedi

2 ayakkabıdan 1 ini yollamadılar. Ve Instagram adreslerinden yazmama rağmen cevap vermiyorlar Nike Air yeşil Jordan Ayakkabı gelmedi sadece siparişte bulunduğum nee Balance ayaklarım geldi. Acil çözüm bulunmasını istiyorum yoksa yasal yollara başvuracağım

B&G Sportive 2 Ayakkabıdan 1 Si Gelmedi
profile
88
6 gün önce

B&G Sportive Tarafından Yanıltıldım

Instagram'da ayakkabı satışı yapan bir sayfadan Shopier üzerinden sipariş verdim ve tabi yanıltıldım, Shopier beklememi söylüyor satıcı benimle iletişime geçecekmiş adamların telefonları kapalı Instagram'dan beni engellemişler belli ki ayakkabı falan gelmeyecek ama Shopier ısrarla beklememi söylüyor...

B&G Sportive Tarafından Yanıltıldım
B&G Sportive Tarafından Yanıltıldım
B&G Sportive Tarafından Yanıltıldım
+2
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .