Deprem destek listelerine hızlı erişin!
B&G Sportive ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

B&G Sportive İletişim Kuramıyoruz Geri Dönüşüm Sağlanmıyor

278
Ülkünaz
Ülkünaz 12 Ekim 2022 12:15

Kredi kartıyla online bir şekilde parasını ödeyip siparişi geçmiştim. Fakat hiçbir mesaj gelmedi. Bende yazdığımda stokta kalmadığı söylenip değişim yapmam söylendi. Değişim için mesaj attığımda da ne Instagram ne de WhatsApp üzerinden geri dönüş yapılıyor. Yani parama el koyulmuş gibi gözüküyor şu anlık. Geri dönüş yapılmasını bekliyorum.

Benzer Şikayetler

profile
164
3 gün önce

B&G Sportive Gönderilmeyen Kargo

Bg Sportive denen Instagram sayfasından 2 adet ayakkabı sipariş verdim. Shopier üzerinden ancak ayakkabılardan biri ortada yok diğeri geldi dönüş yok cevap yok iade yok başka mağdur olanlar var mı ve sonuca ulaştılar mı böyle binlerce kişi mağdur edilebilir.

B&G Sportive Gönderilmeyen Kargo
profile
557
4 gün önce

Bgsportive Ve Bgsportive1

"Bgsportive ve Bgsportive1 Instagram adreslerinden ayakkabı siparişi verdim. Siparişi verdiğimden 5 gün sonra kargo elime ulaştı, fakat verdiğim siparişle gelen sipariş farklıydı. Ürünün orijinalliğinden şüpheliyim ve hiçbir şekilde geri dönüş sağlamıyorlar. 'Yanlış ürün gönderildi', diye söylüyorum...

Bgsportive Ve Bgsportive1
Bgsportive Ve Bgsportive1
profile
562
1 hafta önce

Bg Sportive Parayı Aldı Ürünü Yollamadı

Bg Sportive Shopier üzerinden bir spor ayakkabı sipariş ettim. Ayakkabıyı yanlış no yolladılar geri yolladım ve yaklaşık 2 aydır ses yok. Deprem oldu diye başta önemsemedim ama artık mesajlara dönüş yapmıyorlar. Başka numaradan mesaj yazınca dönüyorlar. Hukuki yollara başvuracağım.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .