Deprem destek listelerine hızlı erişin!
B&G Sportive ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

B&G Sportive[email protected] Ödediğim Para Boşa Gitti.

745
Gülçin
Gülçin 30 Eylül 2022 11:59

B&G Sportive markası, @bgsportive1 Instagram adresinden satış yapan firma, satış sonrası ne telefonla ne mesajla hiç ve şekilde dönüş yapmıyor. İade işlemi ile ilgili defalarca yazmama rağmen dönüş yapılmadı. Telefonları kapalı, hiçbir adres ve internet sitelerinde de iletişim bilgisi yok. Ödediğim ücret boşa gitti. Konuyla ilgili spopier satış sitesine ve kamu kuruluşlarına gerekli başvuruları yapacağım.

  • profile
1 Destekçi

Benzer Şikayetler

profile
-
3 gün önce

Bg Sportive Parayı Aldı Ürünü Yollamadı

Bg Sportive Shopier üzerinden bir spor ayakkabı sipariş ettim. Ayakkabıyı yanlış no yolladılar geri yolladım ve yaklaşık 2 aydır ses yok. Deprem oldu diye başta önemsemedim ama artık mesajlara dönüş yapmıyorlar. Başka numaradan mesaj yazınca dönüyorlar. Hukuki yollara başvuracağım.

profile
122
4 gün önce

B&G Sportive Ürünüm Gelmedi Parası Ödendi

Bg sport'tan 1 adet 1099 TL ücretinde ayakkabı sipariş verdim. 10 gün oldu. Ürün kargoya verilmiyor ve mesajlarıma geri dönüş yapılmıyor. Hiçbir şekilde geri dönüt alamıyorum 1-6 iş günü içerisinde kargoya verileceğini söylediler, ne mail ne de SMS geldi. Ücret iadesi talep ediyorum en acil şekilde.

profile
229
4 gün önce

B&G Sportive 2 Ayakkabıdan 1 Si Gelmedi

2 ayakkabıdan 1 ini yollamadılar. Ve Instagram adreslerinden yazmama rağmen cevap vermiyorlar Nike Air yeşil Jordan Ayakkabı gelmedi sadece siparişte bulunduğum nee Balance ayaklarım geldi. Acil çözüm bulunmasını istiyorum yoksa yasal yollara başvuracağım

B&G Sportive 2 Ayakkabıdan 1 Si Gelmedi
profile
88
5 gün önce

B&G Sportive Tarafından Yanıltıldım

Instagram'da ayakkabı satışı yapan bir sayfadan Shopier üzerinden sipariş verdim ve tabi yanıltıldım, Shopier beklememi söylüyor satıcı benimle iletişime geçecekmiş adamların telefonları kapalı Instagram'dan beni engellemişler belli ki ayakkabı falan gelmeyecek ama Shopier ısrarla beklememi söylüyor...

B&G Sportive Tarafından Yanıltıldım
B&G Sportive Tarafından Yanıltıldım
B&G Sportive Tarafından Yanıltıldım
+2
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .