08 Aralık 2014

B-fit Kadınların Spor ve Yaşam Merkezi Devir Paramı Geri Alamıyorum

B-Fit'in bir şubesini devir için para verdim. Ancak vergi ve giderler benden saklandı. Ters davranışlar karşısında devirden vazgeçtim. Ancak B-Fit genel merkezi elime bir kağıt parçası verip çıktı.


5.900 TL B-Fit genel merkezinden 15 bin TL'de şubeden alacaklıyım. Şube paramı geri veremeyeceğini gerekçe olarak da parası olmadığını paramı harcadığını sunuyor. Ben büyük bir mağduriyet yaşıyorum.

Eda 10.796 Okunma

Cevaplar

 • Eda03 Kasım 2016

  Şube nin sahibi kız para gonderdikten sonra "sen bize muhtaçsin. Sen tek basina bir hiçsin. Bizim tek bir lafimizla tüm şubeler ve g. Merkez sana sırt çevirir. Biz ne dersek yapacaksın. Kalan 5 bin TL parayı da hemen gönder! "diye bağırdı.

 • Eda03 Kasım 2016

  Şubeden ödeme yapılacağına dair belge verildiyse neden yapılmadı geri ödemem. nerede benim param! Acillll geri istiyorum. 2sene oldu yuhhh be!

 • Eda02 Nisan 2015

  Dava ettim. Paramı geri almak için uğraşıyorum. İşte durum buuuuu!

 • Eda02 Nisan 2015

  Evet dava sonucunda 15 bin TL neyin karşılığı alınmış bir para göreceğiz. Genel bilgidir. Bilinir. Bomboş hiçbir şeyin karşılığı olarak alınan para her zaman nitelikli dolandırıcılık sonucu haksız zenginleşmedir.

 • B-fit Temsilcisi24 Mart 2015

  Merhaba, Konu ile ilgili hukuki süreç devam etmektedir. Bahsi geçen her madde tarafların okuyup imzaladığı sözleşmelerde beyan edilmektedir. Sağlık ve spor dolu günler dileriz.

 • Eda17 Şubat 2015

  Genel merkez 2 aya yakın bir sürede 5bin900 TL'devir paramı ibraname çektiğim için geri verdi. Sahiplerinden Bedriye hanım bana bir sürü gözdağı verdi. Genel merkeze en yakın konumdaki şubeleri için g. m hiçbir sorumluluk almadı. 15 bin TL paramı şube benden aldı ve 4 aydır geri vermedi. Nasıl güvenilir iş yapılır anlayın artık. Para veriyorsunuz karşılığında hiçbirşeeey almıyorsunuz ve paranızı geç veriyorlar ya da hiççç vermiyorlar. Bu zamanda bir spor salonuna da hayatta üyelik yapmam. Sözleşme yapacağım... İl değişikliği dışında hiçbir sebepten paramı asla geri alamayacağım... Ya insan böyle bir spor anlaşması yaparmı delilik bu bana göre...

 • B-fit Temsilcisi12 Aralık 2014

  Devir almak isteyen girişimcimize B-fit Merkez'den ve ilgili b-fit şubesinden ödeme yapılacağına dair belge verilmiştir.Ödeme tarihi geldiğinde tüm ödemeler yapılacaktır. B-Fit Kadınların Spor ve Yaşam Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön