08 Şubat 2014

B-fit Kadınların Spor ve Yaşam Merkezi Kapatıldı Hizmet Alamıyorum

B-fit Balıkesir yüzüncü yıl şubesine gittim ve dört aylık üyelik bedelini ödedim. İkinci ayda şube biz üyelere hiçbir bilgi vermeden kapatılmış.pazartesi spora gittiğimde kapıda şubemiz kapanmıştır istediğiniz B-Fite gidebilirsiniz yazısı vardı.

Benim ücretini ödediğim 2 aylık üyeliğim vardı. Ancak diğer B-fit sizi diğer şube yanıltılmış 1 ay önce yüzüncü yıl şubenin B-fit sözleşmesi iptal edildi. Paranızı yüzüncü yıl B-Fitten iade alacaksınız biz ücret almak zorundayız dedi. Ben kapıda tabelada B-fit yazdığı ve B-fit aletleri ile spor yapıldığı için o spor salonuna gittim. B-fit nasıl sorumlu olmaz? Ayrıca sistemlerinde üyeliğim yapılmış görünüyor. B-Fit'ten şikayetçiyim benim gibi 40 kişi mağdur.

Pınar 3.178 Okunma

Cevaplar

 • B-fit Temsilcisi21 Şubat 2014

  Değerli Balıkesir bfit eski Üyesi; Öncelikle belirtmek isteriz ki bfit ile merkezler arasında franchise sözleşmesi olup bu ve benzeri konularla ilgili girişimcinin sorumluluğu bulunmaktadır. Ancak yinede bildiriminiz için teşekkür ederiz, aktardığınız durum her ne kadar merkez ile ilgili değilse de tarafımızdan da Balıkesir bfit girişimcisi ile bağlantıya geçilerek sorununuz çözülmeye çalışılacaktır. Saygılarımızla.. Bildirmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili

 • Pınar12 Şubat 2014

  ilgilendiler ama çözüm bulmadılar çevremde daha yakın spor salonu açılsa b-fiti tercih etmem bir daha :)

 • Pınar11 Şubat 2014

  sorunum çözülmedi yol gösterdiniz sadece kendi kendime çözmem için

 • B-fit Temsilcisi10 Şubat 2014

  Merhaba, Gün içerisinde sizinle iletişime geçilip, sorununuz çözülmüştür. İyi Günler Dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön