10 Kasım 2015

Aziz Silah Sanayi Tüfeğin Kurşun Atışları Kötü!

Konyalı Av bayisinden yarı otomatik Dragon marka bir av tüfeği aldım. Tüfeği 3 kere fabrikaya gönderdim. 50 mt'den kurşun atışları kötü. Bu sorunu bir türlü çözemiyorlar, iade de almıyorlar. Zaten fabrikanın sahibi hedefi vurduklarını iddia ediyor. Benden tüfeği başkasına sıktırmamı istedi video çek bana gönder dedi sanki biz tüfek kullanmayı bilmiyoruz. Neyse çektim videoyu gönderdim adamlarda ses soluk yok.

Celal 1.386 Okunma

Cevaplar

  • Aziz Silah Sanayi Temsilcisi24 Kasım 2015

    BU MÜŞTERİNİN ÜÇ KERE ALDIĞI ÜRÜNÜ BİZE GÖNDERMESİ DOĞRUDUR. İLK SEFERİNDE GEREKLİ İŞLEMLER YAPILDI GÖNDERİLDİ SORUNUN DEVAM ETİİĞİ SÖYLENDİ. BİZ TEKRAR GÖNDERMESİNİ RİCA ETTİK. İKİNCİ SEFERDE TEKRAR SORUNLAR GİDERİLDİ. DENEMELERİ KONTROLLERİ YAPILDI. GERİ GÖNDERİLDİ. MÜŞTERİ TEKRAR SORUNUN DEVAM ETTİĞİNİ SÖYLEDİ. BİZDE TEKRAR TARAFIMIZA GÖNDERİLİP ARIZALI DENİLEN PARÇANIN YENİSİ İLE DEĞİŞTİRİLECEĞİNİ SÖYLEDİK. VE ARIZALI PARÇAYI YENİSİ İLE DEĞİŞTİRİP DENEMELERİNİ ŞAİTLER EŞLİĞİNDE YAPTIK. FOTOĞRAFLARI ELİMİZDE MEVCUT. AMA MÜŞTERİ SORUNUN DEVAM ETTİĞİNİ SÖYLÜYOR. BİZİ YALANCI DURUMUNA DÜŞÜRÜYOR. BİZ 4 SENEDİR BU SEKTÖRDEYİZ VE HİÇBİR ZAMAN MÜŞTERİYİ MAĞDUR DURUMA DÜŞÜRMEDİK. İLK DEFA BÖYLE BİRŞEY İLE KARŞILAŞIYORUZ. BU ARKADAŞIN GEREKLİ MERCİLERE BAŞVURU YAPARAK BİRLİKTE BİR TEST GERÇEKLEŞTİREBİLİRİZ. BİZİM İÇİN HİÇBİR SORUN YOKTUR.

  • Celal 19 Ekim 2015

    Atislari 50 mtden cesitli marka fiseklerle yaptım. Hedefteki toplanma yerleri 25 cm alt 25 cm sol. Taraftir üste veya sağa atmasi yoktur.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön