19 Eylül 2013 #2016168

Az-Al Turizm Okul Servisinde Çocuklara Şiddet!

2012-2013 Eğitim Öğretim yılı başında okul servisi AZ-ALTUR şirketine iki çocuğumu evden okula okuldan eve ulaşımını sağlamak üzere teslim ettim. Bir ay içerisinde bir çok kez servis hostesi tarafından küfür ve hakaret işittikleri yetmezmiş gibi, şikayette bulunduğum için Servis hostesi tarafından çocuğum çimdiklenerek başını cama vuracak şekilde sarsılmıştı.


Ettiğim şikayet Tevfik Fikret İlköğretim Okulu'ndan sorumlu olan A** bey ve M** hanım tarafından hiçe sayılmış, Az-altur genel müdürlüğe iletilmemişti. Olay daha da büyüyünce hostes işten alındı. Bu sene de gecen seneki mağduriyetim hiçe sayılarak servis sağlama konusunda hizmet vermeyi reddetmektedir.

Burcu 382 Okunma

Cevaplar

  • Burcu'nun Teşekkür Mesajı10 Temmuz 2014

    Bu sene servis hostesimizden çok memnunduk. Bu demek oluyor ki, şiddet gösteren bir personeli kurumu kirletmek adına korumak doğru bir davranış değilmiş. sikayetvar.com a cok teşekkür ederim.

  • Burcu23 Eylül 2013

    Son soruya hayır cevabı verdim. Ancak okullarda servis dışında ulaşım yolum olmadığından dolayı aynı firma okulla anlaşmalı oldukça tercih etmek zorunda bırakılıyorum. Nezaman genel müdürlüğü arasam danıştığım konuyla ilgili geri döneceklerini söyleyip asla geri dönmüyorlar. Geçen sene çocuklarım ve hatta ben şiddete maruz kaldıktan sonra servis sorumlusu Mehmet bey asla arayı bulmak için konuşmaya tenezzül etmediği gibi gördüğü yerde tanımıyor gibi davranmıştır. buda firmaya olan güvenimi tamamen sarsmış olduğu için geçen sene çocuklarımıservisten aldım. İletişim kurmaya çalışılmadığı için de 1 aylık ödememi yapamamıştım. Bu sene tekrar borcumun da eklenerek yeni kontrat yapılmasını istediğimde bana Merve hanımın söylediği "ödeme yapılana kadar çocuklarınız kendiniz alıp bırakırsınız" şeklinde konuşması üzerine çözüm yolu üretilmemiş, ben mağdurken tekrar mağdur duruma düşürüldüm. Firmadan 2 çocuk indirimi dışında indirim rica etmiştim, mali durumudan dolayı. Sanırım bu indirimi yapmamak adına iletişime geçmemeyi servis vermemeyi tercih ediyor okuldaki yetkililer. Bu ülkede olay çıkarmadan çözüm üretmek hele ki bu tarz kurumlar sayesinde imkansız. Şu an çocuklarım servisler gidip geliyor. servis şöförü ve hostesle ilgili problemim yok. Ancak kurum kesinlikle çok ciddiyetsiz çalışıyor. Verilen değerlendirme anketleri olumsuz olduğu takdirde genel müdürlüğe iletilmemesi nedeniyle genel müdürlük adım gelişim adına ileri adım atmamaktadır. İlginiz için çok teşekkür ederim. Ben hayatımda hiç böyle birşeyle karşılaşmamıştım. Sadece bir okul servisi yüzünden çocuklarımı okuldan bile almayı düşünüyorum. Sonuçta okul bahçesinde üzerime yürünüp küfürlere maruz kaldığımda yetkili olan servis müdürü arkasını dönüp ilgilenmiyorsa hiçbirşeyle zaten aksi düşünülemez. BURCU TUNCEL

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön