05 Eylül 2013 #1988586

Ayyıldız Mayo Yeni Ürün Hatası!

Temmuz ayında Ayyıldız Mayo'dan aldığım deniz şortunu ilk kullanımdan sonra gevşediğini ve üzerimden düştüğünü gördüm. Ürünü incelediler. İthal mal olduğunu ve ürünü sadece sattıklarını dile getirdiler. Ayyıldız Mayo markasına güvenip aldığım ürünü geri almadılar. Kargo parasınıda bana ödettirdiler. Umarım hakem heyeti bu duruma çare bulur.

Teoman 573 Okunma

Cevaplar

  • Teoman22 Ekim 2013

    Arkadaşlar , işin peşini bırakmayıp tüketici hakları mahkemesine ( sayıştay ) gittim. Ve mahkeme beni haklı buldu. Ürünün fiyatını ve kargo bedelini iade edecekler. Yarın büyük bir ihtimal ile elimdeki mahkeme karar yazısıyla birlikte şirketine gidip ödediğim ücreti geri verecekler,aksi taktirde icra yoluyla alacağım. Herkese şiddetle bu tip konularda sonuna kadar gidip hakkınızı aramanızı tavsiye ederim. Bilgilerinize...

  • Teoman08 Eylül 2013

    Ürünü aldıklarında kimse beni arama gereği bile duymadı. Ürün hatasını detaylı sormaları beklerdim. En azından ilgilendiklerini gösterirdi. Ayrıca ürünü aldıktan 3 hafta sonra yarı yarıya indirime girdiğini gördüm. siz siz olun sakın çeşme ay-yıldız mayodan herhangi bir ürün almayın. Aynı ürünü farklı yerlerde veya internetten daha ucuza alabileceğinizi garanti edebilirim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön