26 Şubat 2015

Aytenler Reklam SMS'i İstemiyorum!

Firmanızdan sürekli reklam SMS'i almaktayım, bu durumun iptalini talep ediyorum.

Kübra 1.250 Okunma

Cevaplar

  • Aytenler Temsilcisi02 Mart 2015

    Değerli müşterimiz Kübra Hn. Şirketimizin Mail adresine "[email protected]" adınız soyadınız ve mesaj gelmesini istemediğiniz, numaranızı yazar iseniz numaranız ivedilikle silinecektir.

  • Kübra 27 Şubat 2015

    Firmanıza ait avantaj kartım yok, bu yüzden numaramı ieltiyorum İsmimden çok olabilir ancak telefon numaram tektir, ismim ve soyadım da burada bulunmaktadır. Lütfen telefon numaramı sisteminizden silebilir misiniz?

  • Aytenler Temsilcisi27 Şubat 2015

    Değerli müşterimiz Kübra hn. Sms Listemizden çıkartılabilmeniz için bizzati ilgili olduğunuz şubeyi veyahutta santral numaramızı arayarak telefon veya telefonlarınızı ek olarak adınızı soyadınızı ve üyelik başvurusunda bulunduğunuz sırada almış olduğunuz indirim ve avantaj kartınızın numarasını bildirmeniz gerekmektedir. Ancak bu şekilde numaranızı sistemden deactive edebiliriz, Sizde taktir edersiniz ki bir çok "Kübra" isminde müşterimiz mevcut. Şimdiden şikayetinizin giderilmiş olduğunu düşünmenizi ayrıca bu tarz şikayetler için öncelikle Firma ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz, Zİra bu talep şikayetvar.com üzerinden geldiğinde daha hızlı aksiyon aldığınız doğru değildir, en azından şirketimiz için. Saygılarımızla Müşteri ilişkileri Uzmanı Eaa.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön