Aytenler Reklam SMS'i İstemiyorum!

Kübra A. |

Firmanızdan sürekli reklam SMS'i almaktayım, bu durumun iptalini talep ediyorum.

Etiketler :

Reklam-SMS-Mail

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Mart
  10:16

  Değerli müşterimiz Kübra Hn.

  Şirketimizin Mail adresine \"info@aytenler.com.tr\" adınız soyadınız ve mesaj gelmesini istemediğiniz, numaranızı yazar iseniz numaranız ivedilikle silinecektir.

 • Kübra A.
  27 Şubat
  19:43

  Firmanıza ait avantaj kartım yok, bu yüzden numaramı ieltiyorum İsmimden çok olabilir ancak telefon numaram tektir, ismim ve soyadım da burada bulunmaktadır.
  Lütfen telefon numaramı sisteminizden silebilir misiniz?

 • 27 Şubat
  10:09

  Değerli müşterimiz Kübra hn.
  Sms Listemizden çıkartılabilmeniz için bizzati ilgili olduğunuz şubeyi veyahutta santral numaramızı arayarak telefon veya telefonlarınızı ek olarak adınızı soyadınızı ve üyelik başvurusunda bulunduğunuz sırada almış olduğunuz indirim ve avantaj kartınızın numarasını bildirmeniz gerekmektedir. Ancak bu şekilde numaranızı sistemden deactive edebiliriz, Sizde taktir edersiniz ki bir çok \"Kübra\" isminde müşterimiz mevcut.
  Şimdiden şikayetinizin giderilmiş olduğunu düşünmenizi ayrıca bu tarz şikayetler için öncelikle Firma ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz, Zİra bu talep şikayetvar.com üzerinden geldiğinde daha hızlı aksiyon aldığınız doğru değildir, en azından şirketimiz için.

  Saygılarımızla
  Müşteri ilişkileri Uzmanı
  Eaa.