sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Ayten Velioğlu Moda Evi En Güzel Günümü Mahvedeceklerdi

Burcu Burcu29 Temmuz 11:10

Gelinliğimi büyük bir sevinçle kendilerinden sipariş ettim. Fakat 2. Provada seçtiğim danteli beğenmedim sağ olsunlar yardımcı oldular ve orijinal model dantelini 200 TL farkla değiştirdiler fakat yine modelin aynısı olmadı anlam veremedim gelinlik sarı duruyordu oysaki model bembeyazdı en son gittiğimde fark ettim ki saten kalıp üzerine lez dantel eklemeden direk işlemeleri eklemişler gelinliğin altı tül üstü saten saçma sapan bir şey olmuş kötü duruyor ya malzemeden kaçtılar ya da unutuldu bilmiyorum.

Söylediğimde ise isterseniz kaporanızı geri vereyim ama buna yapacağımız bir şey yok dendi içime sinmeyen modeli giyemezdim bende gidip daha uyguna O****'den bin kat daha güzel efsane bir gelinlik aldım üstelik benim oldu bunu fark etmeseydim o şekilde içime hiç sinmeyen beğenmediğim bir gelinlik giyecektim ve en güzel günüm mahvolacaktı ben böyle sorumsuzluk görmedim!

 • - Görüntüleme
 • 1Destekçi
 • 3Yorum
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Ayten 09 Ağustos 21:31  

  Burcu hanım seçmiş olduğunuz model size pahalı geldiği için daha ucuza yaptırmak istediğiniz için dantelini değiştirdiniz keşke orijinal modelin parasını verip orijinal üzerinden devam eyseydik gelinlik dantelim sarı demişsiniz gayet beyaz

  np_image1 Ekli Görsel Var
  • 2Yorum
  Cevapları Gizle (2) arrow
  profile-icon Ayten 09 Ağustos 22:13  

  Farkı vermeyi kabul etseydiniz aynısı olurdu devamlı sattığımız bir model şu ana kadar o modelden de kimse ile bir sorun yaşamadık. Dantel sarı dediniz sarı değil Ikıncı provada danteli değiştirdik dediniz gelinlik bitmişti danteli değiştirdiğinizde

  profile-icon Burcu 09 Ağustos 22:01  

  Danteli değiştirdik ama sonra beğenmeyince farkı ödemeyi kabul edip orijinali ile aynısı olması için tekrar anlaştık ama yapılanda lez dantel yok aynısı durmuyor yakından bakınca farkı sizin gibi işinde iyi olan biri görür diye ümit ediyorum.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular