21 Eylül 2013 #2023010

Aytemur Mobilya Eve Kadar Teslimat Yapmıyor!

Eylül 2013 tarihinde yatak odası satın aldım Aytemur Mobilyadan (İNEGÖL). Öncelikle malzemeyi satın alırken satış sonrası servis ve hizmetimize güvenin. Evinize getirip kuracağız diyorlar. Sözleşme yaparken de, eviniz kaçıncı kat diye sordular. 4. kat dedim. Biz 3. kattan sonrası için müşterilerimizden taşınmada yardım talep ediyoruz dediler.


Bunu diyen bir iş yerinin önünden geçilmez ama ben uyanamadım. Bunu diyenden ne hizmeti bekliyorsun. Mobilya kurulumunda, adamlar uyarılarda bulunmasan baştan savma iş yapıp gidecekler. Yaptıklarını bile kontrol etmiyorlar. Şu ayarsız bu olmamış diye. Ürün aksamları sorunlu geldi. Yazı yazdım aradım ama umurlarında bile değil!

Ferhat 807 Okunma

Cevaplar

  • Ferhat11 Şubat 2014

    AYTEMUR MOBİLYADAN ALDIĞIM ÜRÜNLERİN TAKSİTLERİNİ ÖDEDİM VE SENETLERİMİ GÖNDERMELERİNİ İSTEDİM. KARGO İLE GÖNDERİM YAPACAKLARINI SÖYLEDİLER. ARADAN 1 HAFTA GEÇTİ GELEN GİDEN YOK. YENİDEN ARADIM VE GÖNDERMELERİNİ TEKRAR İSTEDİM. GÖNDERDİLER VE ONCA PARA VERDİĞİM ÜRÜN İÇİN 4 TL LİK KARGO ÜCRETİNİ KARŞI TARAF ÖDEMELİ GÖNDERMİŞLER... ZATEN BUNCA YAŞATTIKLARI SIKINTI VE SERGİLEDİKLERİ ESNAFLIKTAN SONRA ÇOK GÖRMEMEK GEREKİR!

  • Ferhat13 Ocak 2014

    AYTEMUR MOBİLYADAN ÜRÜN ALACAKLARIN DİKKATİNE.. SERVİS VE KURULUM EKİPLERİ İNANILMAZ BAŞTAN SAĞMA İŞ YAPIYORLAR.. KURULUM YAPTIKLARIN YATAK ODASINI SADECE İZLEDİM VE EKSİKLİKLERİ TESPİT EDİP NE YAPACAKLARINI MERAK ETTİM. AYARSIZ BIRAKTIKLARI TAM 14 HATA VARDI. İŞLERİ BİTİNCE TAMAM MI ABİ DEDİLER :) BENDE SİZ USTASINIZ TAMAM MI SİZCE DEDİM. EVET DEDİLER HEPSİ MONTAJ EDİLDİ DEDİ.. SONRADA TEK TEK AYARSIZCA VE HATALI ÜRETİM YAPILAN YERLERİNİ GÖSTERDİM. KURALIMDA GİDELİM İŞİMİZ VAR HALLİCE HAREKET EDİYORLAR. DEFALARCA TELEFON GÖRÜŞMESİ VE HER HAFTA EVE SERVİS ÇAĞIRARAK BİR TARAFINI YAMA YAPTIRMAK ZORUNDA KALDIM. AMAN DİKKAT UZAK DURUN..

  • Ferhat08 Ocak 2014

    Bu mağazadan ürün alıp, evinde ustalık hataları görmeyen bir müşteri var ise ona yılın şanslısı ödülü verilmeli. Bir mağaza ürünün bu kadar mı yamar da satar...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön