Aytemiz Akaryakıt Deponun Kapasitesinden Fazla Yakıt Verildi!

Hüseyin Ö. |

İzmir Çınarlı semtimde yer alan emircanlar petrol isimli istasyon İzmir merkezdeki en ucuz gazı satan istasyon olduğu için lpg'li araç kullanan pek çok insan tarafından bilinir.

Ben de uzun süre buradan alışveriş yaptım fakat bir süre sonra pompanın gerçek ölçüm yapmadığından şüphelendim. Defalarca tecrübe ettikten sonra bu şikayeti yazıyorum, depom tamamen boşken farklı çeşitli istasyonlarda 30. 8-31. 0 Lt arası fullenirken emircanlar'da her zaman 33. 1 lt doluyor. Yetkiliye sorduğumda bana harika bahaneler üretti. Aytemiz güven kaybetmeme yoluna gider umut ediyorum.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Şubat
  17:07

  Müşterimizle iritbata geçilerek istasyonlarımızda ölçüme dayalı tüm alet ve cihazların Valiliklere bağlı Bilim ve Teknoloji Müdürlüklerince düzenli olarak kontrol edildiği aynı kontrollerin şirketimiz tarafından da yapıldığı belirtilmiştir. İlgili istasyonun ölçüm cihazlarında herhangi bir sorun bulunmamaktadır.

  Değerli Müşterilerimiz şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.aytemiz.com.tr adresimizden, 444 2 298 nolu Tüketici Danışma Hattımızdan ve 0216 418 20 20 nolu Genel Müdürlük telefonlarımızdan paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş.