Aysira Gelinlik'te Kapora Bedelinden Fazla Kesildi!

Kansu Kansu07 Ağustos 2018 20:28

Kayseri Aysira mağazasından 01.08.2018 tarihinde 2.100 TL'ye kiralamış olduğum gelinliği düğünden bir gün sonra iade ettim. Ön kısımda tül üzerinde 4–5 cm yırtılma olduğunu çalışan ile beraber görmüş olduk. Gelinliği satarken ballandırarak anlatan o kişiler bir anda düşmanca davranışlar sergiledi. Telefonla konuştukları kişi kaporanın ne kadar olduğunu sordu 1.000 TL olduğunu söylediler ve ufak bir yırtık için 500 TL kesinti yaptılar.

Bedeli bu kadar yüksek olmamalıydı, Aysira Gelinlik'in kurumsal bir yüzü olduğunu sanmıştım kurumsallıkla alakası yok. Ayrıca 5 Ağustos 2018 saat 14 civarında 02622237013 numaralı telefonu arayıp konuyu dile getirdim geri dönüş için çalışan ismini sorduğumda benimle konuşan kişi adını bile söylemeden savsakladı ufacık bir yırtık için kaporamın yarısını yakmaları doğru olmadı. Sonuçta kasıtlı yapmadım ama elbette bedeli alınsın verdiğim kaporaya göre değil de hasarın durumuna göre olmalıydı bize tek seçenek kaporayı almayıp gelinliği satmak veya yırtık için 500 TL alınması idi belki 200 TL olan bir hasar için 500 TL kestiler.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Kansu 08 Ağustos 2018 16:03

Ayrıca yırtığı büyüterek buraya resim koymanızı da yadırgıyorum, o kadar değildi bile

profile-icon Kansu 08 Ağustos 2018 16:02

Bölge sorumlusu olduğunu söyleyen Emine hanım aradı, buraya cevap yazıldığını ve aramalarının bir lütufmuş olmasından bahsetti, Aslında resindeki yırtığın 1.000 TL olduğunu buna rağmen 500 TL kestiklerini söyledi sağ olsunlar lütfettiler (! ) Ürünü alana kadar ilgilendiler ama kapora ellerinde olduğu için söz bizde demeye getirdiler, Kurumsal bir yanı yok kaporayı yakacağınızı göz önünde bulunduruyorsanız tercih edin ama ben önermiyorum herhangi bir esnaftan farkı yok alınan kaporaya göre yarısını yakabilirler sizde de, Ayrıca temizleme içinde para almadık dediler ben anlamadım ürünü kiralarken olmayan durumlar neden söz konusu oluyor (! ) her şeyleri lütuf

Aysira Gelinlik Logo Aysira Gelinlik 08 Ağustos 2018 11:29

Sayın Kansu J. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş ve gerekli araştırmalar yapılmıştır. Bahsi geçen yırtık bölgeye yama yapılamayacağı ve bu bölge dikilemeyeceği için yırtığın bulunduğu tüldeki dantel komple çıkartılıp, etek tülünün tamamı değiştirilip, tekrar dantel eklemesi yapılacaktır. Size söylenen tutar tüm bu işlemler hesaplanarak iletilmiştir. Küçük bir yırtık gibi görünen hasarın düzeltilmesi için tüm bu işlemler zorunludur. Bilgilerinize sunarız.

np_image1 Ekli Görsel Var
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler