29 Haziran 2016
#5846872

Aysira Gelinlik Ücreti Alınan Gelinlik Üzerinde İşlem Yapmıyorlar!

Bugün itibariyle Pendik2 şubenizden bir adet gelinlik (seri No.: MBS 0***) aldım. Pendik2 şubesinde çalışan terzi sayesinde ve psikolojik baskı sayesinde (maalesef tek başıma gitmek gibi bir hata yaptım) gelinlik boyunun hiç ayarlamadan direkt olarak teslim almak zorunda kaldım. Boyum zaten 155 cm ve yine Aysira'dan aldığım gelinlik ayakkabımın topuk boyunun da 13 cm olduğunu düşünürsek yine gelinlik boyu 3 cm uzun geliyor.


Düğünüm 16 Temmuz'da Ankara'da olacak ve bu yüzden o tarihe kadar Ankara'da bulunacağım. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Ayrıca da Aysira Pendik2 şubesinin tüm çalışanlarının da daha fazla gelinlik satmak maksadıyla sürekli olarak yoğunluklarından şikayet ediyor, parasını almış oldukları gelinlik üzerinde azıcık bir işlem yapıyorlar, terzinin yaptığı kabalığı da bir kenara koyuyorum ve Pendik2 şubenizden bu sebeplerden dolayı şikayetçiyim.

İslam İslam 3.044 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • İslam14 Temmuz 2016

    Bu kadar rezalet olmazdı oldu. Sikayetten sonra gelinliği gönderdim. Tadilatı yapmışlar tadilattan sonra kestikleri kısımdan gelinligin altını dikmemisler... Kurumsal firma falan hikaye yani... Yapamiyacaksaniz istemeyin...

  • İslam02 Temmuz 2016

    Salı gecesi yapmış olduğum şikayete çarşamba sabahı cevap verebilecek kadar müşteri memnuniyetine önem veriyorlar. Tebrik ediyorum. Çarşamba sabahı Ankara'dan teslim aldıkları gelinliği tadilat maksadiyla Pendik e gönderip cumartesi günü tadilatı bitmiş bir şekilde tekrar Ankara'ya gönderdiler. Çok teşekkür ediyorum. Ama keşke bu duruma sebebiyet vermeyip de zamanında tadilatı önemsenseydi herkes mutlu mesut yaşardı. Teslimatı aldıktan sonra şikayetimi geri alacağım.

  • Aysira Gelinlik Temsilcisi29 Haziran 2016

    Sayın Burak Ç. Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ilgili birimlerle paylaşılmış, eşinizin istediği değişiklikler, arzunuz üzerine Ankara mağazamız tarafından gerçekleştirilecektir. Konu ile ilgili tarafınıza telefon ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunarız,

Ziyaretçi Yorumları