09 Ekim 2017 #9674279

Aysira Gelinlik Sorumsuz İlgisiz çalışanlara Sahip!

Ben bu kadar sorumsuz başarısız insanın bir araya getirebilen bir işletme daha görmedim. Gelinliğim zaten son haftaya kadar hazır olamadı bir türlü. Hazır gelen gelinliğe yapacakları tek şey önünü dantelle birazcık kapatmak ama iki tarafı eşit yapamayacak kadar sorumsuzlar, bunun için neredeyse 1 ay uğraştık.


Düğün günü gelinliği bir giydim ki sırtında kocaman iki tane delik, duvakta da aynı şekilde tabi ki haklı olarak ortalığı ayağa kaldırdım. Düğünden sonra aldım gelinliği gittim mağaza müdürü "ay bende bir şey sandım yırtık değil, bunlar sökük" dedi. Şaka gibi normalmiş. Aynen bunu söyledi. Düğünüm ile ilgili tek pişmanlığım gelinliğimi Ankara Tunalı Aysira mağazasından almaktı!

Hazal 10.407 Okunma

Cevaplar

  • Hazal20 Ekim 2017

    Burada en büyük sorun mağaza müdürünün pişkin tavrı. Ayrıca sonradan eklenen danteli ben alıp kendim eklemedim değil mi? Aysira tarafından gelen dantel yine Aysira tarafından eklendi. Dolayısıyla yine Aysira'nın hatası! Ben sadece yaşadığım pişmanlığı paylaşıyorum ki başkalarının da en güzel gününe Aysira gölge düşüremesin diye.

  • Aysira Gelinlik Temsilcisi20 Ekim 2017

    Sayın Hazal Y. Ürün teslimat tarihi, ürün üzerinde istemiş olduğunuz değişikliklerle doğru orantılı ilerlemiştir. İsteğiniz üzerine ürüne dantel eklemeler yapılmış ve ürün size prova ile sorunsuz teslim edilmiştir. Ürün teslimatının ardından telefon ile üründe hasar olduğunun bilgisini mağazamıza iletmenizin ardından hemen müdahale edilebileceğinin bilgisi sizinle paylaşılmıştır. Yapılan kontrollerin ardından yırtık olarak bildirilen hasarın sonradan eklenen dantellerin kenarlarındaki sökülmeler olduğu tespit edilmiş ve gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön