25 Mart
#11758659

Aysira Gelinlik Randevu Almak Bile Sorun!

Aysira Gelinlik olarak müşteri odaklı çalıştığınız düşünüyordum fakat Avcılar şubeniz bu şekilde çalışmadığınızı bizzat gösterdi.


24.03.2019 tarihinde internet şubenizden randevu almak için (Avcılar Şube) başvuru yaptım randevu için sizinle iletişime geçilecektir diye bilgi çıktı fakat 25.03.2019 saat 11:41'e kadar aramadılar. Ben şubeyi aradığımda ise 18:30 randevu veremediklerini 19:00'da kapattıklarını çalışanları uzak yerlerden geldiklerini (Okmeydanı vesaire) yarım saatte ancak kasa kapattıklarını belirttiler.


Gelinlik denemek için geleceğimi internetten modele baktığımı bir ya da iki gelinlik deneyeceğimi eğer beğenirsem nişanlım ile almak için geleceğimi kasa ile şu aşamada herhangi bir işlem yapmayacağımı belirtmeme rağmen hala telefondaki bayan yardımcı olamayacaklarını belirtti çalışan insanlar o halde gelinlik deneyemeyecek hafta sonu zaten full dolu bir gelinlik firması olarak 18:30'da kapatılması ne kadar mantıklı mağduriyetimi belirtmek isterim ve gerekli çalışmaları umarım yapabilirsiniz.

İlknur İlknur 2.701 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Aysira Gelinlik Temsilcisi28 Mart

    Sayın İlknur S. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş ve gerekli incelemeler yapılmıştır. Mağazamızın uygulamasında bir hata yoktur. Randevular sisteme düştükten sonra 24 saat içerisinde dönüş sağlanmaktadır. Hafta içi veya hafta sonu mağazalarımızın randevu saatleri önceki günlerde dolduğu için çoğunlukla aynı güne randevu verilememektedir. Deneme yapmak istediğiniz gün için daha erken randevu oluşturmanızı rica edeceğiz. Bilgilerinize sunarız.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler