03 Haziran 2018
#10514733

Aysira Gelinlik Personeli İlgisiz

Aysira Kadıköy şubenize gittik ve randevumuz yok diye resmen kovulduk. Sadece bakmak istedik kasada boş duran personel bakamazsın ilgilenemeyiz dedi.

Ayşe Ayşe 3.344 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Aysira Gelinlik Temsilcisi06 Haziran 2018

    Sayın Ayşe D. Şikayetiniz ilgili birimlere ulaştırılmış ve gerekli incelemeler yapılmıştır. Kasa personelimiz ürün servisine girmemektedir. Hafta sonu olması sebebi ile randevulu müşterilerimiz ağırlıktadır ve sizin mağaza ziyaret saatinizde tüm personelimiz diğer müşterilerimize servis vermektedir. Müşteri ilişkileri birimimiz size farklı bir mağazamızda randevu oluşturma teklifinde bulunmuş, ancak tarafınızdan ret cevabı alınmıştır. Konu ile ilgili anlayışınızı rica ederiz. Saygılarımızla,

  • Ayşe03 Haziran 2018

    Kızıma gelinlik bakacaktık, Aysira Ümraniye ye şubesine gidecektik. Kadiköyde otobüse bindik. 1 durak sonra koskocamanAysira yazısı. Hemen otobüsü durdurduk. İndik Aysira mağazasına sevinçle girdik. Fakat aynı saniyede masada duran bir bayan randevunuz var mi dedi. Yok dedim. Sadece bakacağız dedim. Maalesef sizin le ilgilenemem dedi. Ve mağazada kimse yoktu. Resmen kovulduk. Büyük bir hayal kırıklığı. Daha önce Ümraniye ye şubenize gittik dedim. Baktık. Orada eski modeller var dedi. Dediğim gibi büyük bir hayal kırıklığı. Kadıköy'e asla gelinlik bakmaya gidilmez.

Ziyaretçi Yorumları