05 Eylül 2017
#9332313

Aysira Gelinlik Müşteri Memnuniyeti Diye Bir Şey Yok

03 Ağustos tarihinde kınamız vardı. Eşim önceden provaya gitmesine rağmen uzun gelinlik dikmişlerdi. Gelinlik kına boyunca ayağımızın altına dolandı. Kına sonrası düğün için gelinliği kısaltmaya gittik. Gelinliği taşımamız için verdikleri kağıt çantayı da gelinlikle birlikte gelinliği aldığımız Kızılay/Ankara Aysira'ya bıraktık. Gelinlik kısaldıktan sonra gelinliği almaya ben gittim. Gittiğimde bir askıda getirdiler, bu şekilde gidebilirsiniz dediler. Kağıt çantanız yok mu dediğim zamanda elimizde kalmamış dediler. Beni arasaydınız o zaman ben çantayla gelirdim dedim, ne zaman geleceğinizi bilemedik dediler. Ne önemi var ki ne zaman geleceğimin. Çantanız yoksa arayıp söyleyin tedarikli geleyim bende dedim. Böyle daha rahat gidersiniz dediler. Evim Kızılay'a uzak. Yolda, metroda elimde askıda gelinlikle eve geldim. Çalışanların tavırları, dikim, hizmet sıfır.

Hüseyin Hüseyin 6.369 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hüseyin08 Mart 2018

    Ben getirdiğim çantayı istedim sizden farklı bir çantamı istiyorum sanki. Bir de karton çanta her zaman mağazalarımızda bulunmamaktadır ne demek? Bu nasıl bir müşteri memmuniyetidir? 4-5 milyar istiyorsunuz bir gelinliğe, mağazalarda karton çanta bulundurmak mı zorunuza gidiyor? Yazdıkça batmışsınız. En azından her mağazamızda çantayı bulundurmaya çalışacaz diye cevap yazar müşteriyi düşünen. Ben sizden bir daha ürün almam çevreme de ürün aldırmam zaten de. Umarım bu yazdıklarımı da görenler olur da müşterinize verdiğiniz değeri buradan görüp insanlarda sizden uzaklaşır. Sizler bu şekilde bu zihniyetle çalışmaya devam edin. İyi çalışmalar.

  • Aysira Gelinlik Temsilcisi12 Eylül 2017

    Sayın Hüseyin Ali B. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş ve gerekli araştırmalar yapılmıştır. Türkiye genelindeki tüm mağazalarımızda taşıma askısı aparatı bulunan kumaş çantalarımız bulunmaktadır ve müşterilerimize bu şekilde teslimat yapılmaktadır. Müşterilerimizin ekstra talepleri olduğunda karton çanta verilmektedir ancak bu malzeme her zaman mağazalarımızda bulunmamaktadır. Bilgilerinize sunarız.

Ziyaretçi Yorumları