13 Eylül 2017
#9425421

Aysira Gelinlik Kullanılmış Ürün Verdiler!

Ağustos ayında Aysira Gelinlik Samsun şubesinden gelinlik aldım ödemesini yaptım bir hafta sonra gelip sıfır ürünü teslim alacağımı söylediler. Teslim almaya gittiğimde kılıfın içerisinde aldım eve geldiğimde gelinliği açtım ve gelinliğin kullanılmış olduğunu fark ettim. İç askılar kirden simsiyah olmuş arka fermuarın başlangıç kısmı hasar görmüş ve dantel kısımlarında sökülmeler olduğunu fark ettim.


Farklı bir şehirden gidip aldığım için geri götürme fırsatım olamadı. Sıfır ürün diye kullanılmış ürünü satmışlar ayrıca sıfır ürün parası aldılar. Markadan ve şubesinden şikayetçiyim. Kesinlikle insan kandırıyorlar. Hakkımı arayacağım yasal yoldan. Parasında değilim sadece kandırılmak hiç hoş değil.

İsil İsil 7.571 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • İsil09 Ekim 2017

    Mağazanız kullanılmış ve defolu ürün satışı yapmıştır. Mağazadan aranıp bana söylenen "askıları siz deneme yaptığınızda kirlenmiştir, çok hassas bir gelinlik dokununca bile boncukları sökülebilir, vs" altı ayda bir düş yapan insan değilim şükür 5 dakikalık deneme süresinde gelinliği kirletip bırakayım. Eğer gelinliği her elime almamda boncukların yerlere saçılacağı kadar hassas bir gelinlikse bunu sadece vitrinde göstermelik kullanın. Sizin ürettiğiniz urunun arkasında sadece "mağazamizda kullanılmış ürün satışı yapılmamaktadır " diyerek basit bir açıklama yapmaniz markanizin kalitesini gösterir. Bunu her cümlenizde anlıyoruz. Markanizla ilgili onlarca bu şekilde şikayet var o zaman herkes yalancı siz doğrusunuz.

  • Aysira Gelinlik Temsilcisi09 Ekim 2017

    Sayın Işıl U. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş ve gerekli araştırmalar yapılmıştır. Kurumumuzda kullanılmış gelinlik satışı bulunmamaktadır. Size konu ile ilgili bilgi, ilgili mağaza tarafından iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız.

Ziyaretçi Yorumları