Aysira Gelinlik  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Aysira Gelinlik Kullanılmış Gelinlik Sattılar

4.247görüntüleme
Meltem
Meltem 06 Ağustos 2016 09:29

14 Ağustos'ta düğümün var ve bugün 3800 TL para ödeyerek aldığım gelinliğin provasına gittim. Gelinliğin üzerinde kocaman bir yırtık vardı. Sattığınız ürün yerine kullanılmış ya da mağazalarda deneme ürünlerini mi veriyorsunuz. Gelinliğin yenisini getireceğiz dediler böyle bir hata nasıl yapılır, düğüne yetişmeyecek.

Meltem
Meltem06 Ağustos 2016 07:36

Ankara Atatürk Bulvarinda bulunan magzanizdan yaklaşık 1 ay önce aldım gelinligimi ve 1 hafta sonra düğümün var. Pierre Cardin marka satmis olduğunuz gelinligin marka taninmisligina guvenip 3800 TL para verdim ve sayenizde gelinliksiz kaldım. Siz nasıl magzanizda deneme için kullanılan gelinligi kuru temizleme yapıp müşteriye verirsiniz? Prova için gelen gelinlikte delik vardi ve deforme olmuştu. Verdigimiz paraya mi yanalim dugun haftasi girdigimiz sıkıntıya mı?

Aysira Gelinlik Logo
Aysira Gelinlik09 Ağustos 2016 09:18

Sayın Meltem T. Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bildiriminiz üzerine konu ilgili birimlerce araştırılmıştır. Ürününüzdeki hasardan dolayı size yeni ürün temini sağlanacaktır ve ürününüz size 2 gün içerisinde teslim edilecektir. Bunun yanı sıra markamızda teşhir ürünün satışının yapılması söz konusu değildir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla,

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon