29 Mart 2018
Yorum Yap
#10285024

Aysira Gelinlik İşlemeleri Dökülen Duvak!

Satarken kurumsalız diye geçinen firma sattıktan sonra ilgi sıfır. Hiçbir desteği sağlamıyorlar. Prova için randevu veriliyor terzi yok. Gelinlik sıfır diyorlar ki ondan da artık emin değilim, duvak teşhir. Duvağın tüm işlemeleri dökülüyor sağlamlaştırın diyoruz bizim böyle bir hizmetimiz yok diyorlar. Madem yok ne diye gelinlikçiyiz kurumsalız diyorsunuz terzileriniz ne işe yarıyor. Duvağımın sıfırını istiyorum yok diyorlar. Başka mağazadan getirteceklermiş hala haber yok 1 hafta oldu.


Getirtecekleri duvağın ise sorunsuz olma güvencesini de veremezlermiş. Siz ne işe yararsınız ben alamadım, sattığınız ürünün arkasında durun. Duvağımın sıfır ve sağlam tarafıma gönderilmesini istiyorum!

Büşra Büşra 5.972 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Aysira Gelinlik Temsilcisi11 Nisan 2018

    Sayın Büşra T. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş ardından müşteri ilişkileri birimimiz sizinle iletişime geçmiştir. İstediğiniz ve kusurlu olduğunu ilettiğiniz duvak değiştirilmiş, alışveriş yaptığınız mağazamıza sizin için yeni bir duvak gönderilmiştir. Duvağınız annenize eksiksiz ve kusursuz olarak teslim edilmiş, anneniz ürünü kontrol ederek teslim almıştır. Bilgilerinize sunarız.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler