Aysira Gelinlik İlgisizlik Hatsafada!

Gülşah Gülşah08 Ekim 2018 15:44

Aysira Bakırköy şubesinden gelinlik aldım, yaklaşık düğünümden 4 ay önce sipariş verdim. İlk provam 1 ay sonra oldu eksiklikleri gördük yapılması için not alındı boyu, etek toplatma, askıları yapılacaktı.

Bana düğünümden 1 hafta önce teslim edeceklerini söylediler ücretini de hemen aldılar, nitekim de teslim ettiler fakat sadece boyu yapılmıştı kristal taşlar vardı gelinliğimin üstünde onlar kopmuş sırt detayı vardı onun düğmesi yoktu, askıları yapılmamıştı ve eteğimin toplanması yapılmamıştı.

Denettirmeden yaptıkları şeyi göstermeden apar topar poşetine koydular ve verdiler. Bende o hafta telaştan tekrardan gidemediğim için düğünümde kötü haldeydim. En güzel günümü kötüye çevirdikleri için teşekkür ediyorum!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Gülşah 26 Ekim 2018 12:26

1. İkinci provada parayı siz istediniz hepsini vermeniz gerekiyor dediniz. 2. Ben hiçbir imza karşılığında teslim almadım. Çarşamba günü alıcağını gelinliği Salı günü aldım nereleri yapılacağına dair forma yazıyorlar ve kendi gözlerimle gördüm benim gelinliğimde nereleri yapılacağı forma yazıldı ama sadece boyu yapılmış 3. Bende payet yok kristal taşlar var taşla payeti ayırt edebilecek yaştayım özellikle ben istemiştim o taşları çünkü. 4. Takdir ederseniz ki düğün üstü telaş var ve ben size gelinliği tekrardan geri verseydim uzun süre geri alamazdım neden düğünümle 2. Prova arası 1,5 ay var ve o zaman kadar yapılmadı 2 3 günde mi yapılacaktı? 4. Eksiksiz teslim edildi diyorsunuz fakat en basiti sırt detayındaki düğmesi bile yoktu onu kendim kopartacak halde değilim değil mi?

Aysira Gelinlik Logo Aysira Gelinlik 26 Ekim 2018 11:47

Sayın Gülşah K. Şikayetiniz üzerine konu ilgili birimlere iletmiş ve gerekli araştırmalar yapılmıştır. Ürünlerimizin sezon içerisinde hazırlık süreci mümkün olduğunca hızlı ilerletilmektedir ve müşterilerimiz asla mağdur edilmemektedir. Siparişinizi kontrol ettiğimizde Mart ayında makul bir kapora ile satışınız açılmış, Nisan ayında ise sizin arzunuz ile ödemenizin tamamı tarafınızdan yapılmıştır. Ürünümüzde kristal taş bulunmamaktadır. Payet işleme bulunmaktadır. Firma prosedürümüz gereği hiçbir ürün son kez denettirilmeden teslim edilmemektedir ve teslimat esnasında eksiksiz teslim alındığına dair imza alınmaktadır. Ürün kusursuz bir şekilde tarafınıza teslim edilmiştir ve bununla ilgili onayınız bulunmaktadır. Ürün teslimatı sonrası üründe müşterilerimizi mutsuz eden hususlar olduğunuzda bizlerle iletişime geçtiklerinde mutlaka yardımcı olunup, sorunun çözülmesi için destek verilmektedir. Sizden böyle bir bilgi ve talep gelmemiştir. Bilgilerinize sunarız. .

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler