Aysira Gelinlik ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Aysira Gelinlik Hizmetinden Memnun Kalmadım

4.312görüntüleme
Nurmaviş
Nurmaviş 08 Temmuz 2020 11:54

Geçen hafta Kadıköy'deki Bahariye mağazalarına randevulu gittim. İki gelinlik denedim ve beğendim. Ailem şehir dışında ve İstanbul da yeniyim. Dolayısıyla yalnız gittim. Beğendiğim gelinlikler için düşünür vaziyetteydim. Sonuçta gelinlik ha deyince alınacak bir şey değil. Kimseyle pazarlık yapmadım, indirim istemedim. Sadece deneyip biraz daha düşünmek istedim. Mağazanın müdürü damlayıverdi birden. Benimle aşağılayıcı ve umursamaz konuştu. Sanki o bana gelinlik satmıyor da ben ondan gelinlik dileniyormuşum gibi "akşam pazarı sana bu kadar indirim yaptım gerisini sen düşün." deyip agresif bir tavır takındı. Akşam pazarı mı? Eminönü'nde gelinlikçiler çarşısında gelinlik mi bakıyorum ben?  

Üstelik onlardan indirim bile istememiştim. Sadece bana telefonda farklı bir fiyat orada farklı bir fiyat verildi ben bunu sormuştum. Zaten yalnız başıma gelinlik bakıyorum. Tamam gelin olmak bir şey değil ama bilen bilir bu zamanlar stresli ve hassas olur insan. Böyle bir le uğraşan bir insan nasıl bu şekilde bana satış yapmaya çalışır anlamıyorum. "alacaksan al işte" tavrını hiç anlamıyorum. Genel Müdürlüğü aramama rağmen durumla ilgilenilmedi. İlgi alaka sıfır, satıştan müşteri memnuniyetinden bir haber bir kurulu. 

1 Yorum

Aslı
Aslı3 hafta önce
 

Tam da buna benzer bir durumu 24.12.20 tarihinde Fatih şube mağazalarından birinde yaşadım😀İçeri girdim yanımda nişanlım Rus ağzıyla konuşan belki de Rus asıllı bir kadın bana ne tip gelinlik istediğimi sordu. Ben de a kesim istiyorum dedim. Hani ba

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler