Aysira Gelinlik ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Mehmet'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Aysira Gelinlik En Güzel Günümüzde Bizi Mağdur Eden Firma

6.915görüntüleme
Mehmet
Mehmet 23 Ağustos 2016 09:19

Kalite diye düşünüp gittiğimiz firma tamamen kalitesiz bir firma olarak bize en güzel günümüz de mağdur olmamızı sağlamıştır. Firmadan almış olduğumuz nişan kıyafeti (1.800 TL) arka tarafı kendi hataları olup yırtık gelmiş ve kendilerine tekrar götürdüğümüzde kaba bir üslup ile kızarcasına karşılayıp bizi suçlayarak tüketici hatası olduğunu ve bize yardımcı olamayacaklarını söylemişlerdir. Şiddetle firmayı kınıyoruz.

Aysira Gelinlik Logo
Aysira Gelinlik23 Ağustos 2016 17:36

Sayın Mehmet İ. Şikayetinizin ardından müşteri ilişkileri birimimiz sizinle iletişime geçmiş ve sonrasında konu araştırılmıştır. Ürün tarafınıza teslim edilmeden önce prova edilmiş ve herhangi bir şikayetiniz olmadan teslimatı yapılmıştır. Ürün teslimatından sonra ürünün hasar görmesi kullanım hatasından kaynaklanmaktadır. Bilgilerinize sunarız,

Mehmet
Mehmet23 Ağustos 2016 21:02

Tamamen yalan. Ürün aliniyor sirt kismindaki yırtık giyen kisi tarafından nasıl görünsün. Bunu sizin orada calistirmis olduğunuz kaba ve bilgisi sıfır olan kisiler gormuyormu. Urun alindiktan 1 gün sonra giyiliyor ve fark esiliyor ayni dakika getiriliyor. Tenezzul edip tadilat teklifinde bile bulunulmadan gonderiliyor. diyelim ki giyerken oldu 180p liralık nisanlik bu kadarmi kalitesiz 1 günde giyilme ile yirtiliyor. Firmanizi siddetle kiniyor kimseye tavsiye etmiyorum.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler