07 Haziran 2018
#10532625

Aysira Gelinlik Diyarbakır Mağazasından Aldığım Gelinlik Perişan Bir Halde Bana Teslim Edildi!

Aysira Diyarbakır mağazanızdan mbs831 kayık yaka gelinliği sıfır ürün olarak kiraladım fakat kol eklemeleri yaptırmak için mağazayla anlaştık provadüğün tarihine yakın bir zamanda alıp gelinliği öyle teslim edeceklerini söylediler. Prova için mağazaya geldiğimde verilen ürün almak için denediğim halde değil de; ön tarafında bir yırtık, her yeri toz içinde, boncukları düşmüş, gelinliğe dokunduğun anda kalitesiz kötü bir tül hissi verecek şekilde, düzeltmelerine rağmen kırışık duran bir gelinlikle karşılaştım. Bu gelinlik daha önce bir başkasına verilmiş dedim ve mağaza görevlileri kabul etmediler mağazamız çok toz alıyor ondandır kılıfa koyarken askı takılıp yırtılmıştır diyerek halledilir o gibi şeyler söylediler. Mağazada beklerken çıkan sorunlardan ben mesulmüşüm gibi yeni bir ürün temin etmeyip bunu düzeltmeye çalıştılar.

Gülşah Gülşah 5.544 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Gülşah'ın Teşekkür Mesajı11 Temmuz 2018

    Yaşadığım bu sıkıntılı süreci tersine çevirip düğün günüme kadar birebir ilgilenen Aysira genel merkez sorumlusu Tuba hanıma ve markasının arkasında durup müşteriyi memnun etme zorunluluğunun bilincinde olan herkese teşekkür ederim. Yapılan hatayı düzeltmek adına gerekli provaları yapmak için yaşadığım şehre kadar gelip çalışan Soner bey ve ekibine de teşekkür ediyorum.

  • Gülşah07 Haziran 2018

    Ürün mağazada beklerken çıkan sorunlardan ben mesulmüşüm gibi yeni bir ürün temin etmeyip bunu düzeltmeye çalıştılar. Ve yaşattıkları üzüntü yetmezmiş gibi eski kirli bir duvak ve müşterilere denetme yapılırken kullanılan pislik içinde kalmış tarlatanı verdiler bu da yetmezmiş gibi kol dikişi çok kötü yapıldı. Tüm bunlar Aysira markasına güvenerek peşin ödeme yapmamızdan kaynaklandı ödeme öncesi her şey mükemmelken sonrası bunlar yaşatıldı bize. Fakat Tüketici Hakları diye bir şey olduğunu unutup böyle işler yapanlara karşılık şu an gelinliğin iadesini talep ediyorum. En kısa zamanda bu konuda bana bir dönüş yapılmazsa hukuksal yollara başvurarak hakkımı mahkemede arayacağım ve aynı zamanda tüm sosyal mecralarda yaşadığım sıkıntıyı çektiğim videolarla gösterip insanların bir daha aysirayı tercih etmemeleri konusunda uyaracağım.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler