Aysira Gelinlik ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Aysira Gelinlik Çalışan Davranışı

4.439görüntüleme
Ömer
Ömer 20 Mart 2020 08:58

Eşime gelinlik bakmak in birkaç mağaza gezdikten sonra Aysira'ya girdik ve bir model hoşumuza gitti, üzerinde bazı değişiklikler yapılması gerekiyordu. Modeli beğenme aşamasına kadar satışı yapan arkadaş size duvak, Taç, çiçek hepsini vereceğiz ücretsiz olarak, o tarafını merak etmeyin demesine rağmen, kasaya para ödemeye gelince her şeye ekstra demeye başladılar.

Çiçek ücretsiz ama şu çiçek ücretsiz, bu atmalık bu tutmalık. Lafa bak, ben nereden bileyim ne atmalık ne tutmalık, her gün gelinlik mi alıyoruz?  Verdiklerine razı olduk yoksa Eminönü'nde 10 TL değerindeki haleyi bize 200 TL'den vereceklerdi. En başından bize bütün ürünlerin ücretini söyleseler hiçbir sorun yaşamazdık.

Gelinliği satın aldık ve piyasaya göre güzel para verdik ancak bir kılıfın içine koyup verdiler, bizden önce 5 kişi kullanmış gibi duruyor. Dışı pis ve simli, kırış buruş. Fotoğrafını da ekliyorum.

Eşim o kadar deneme yapmasaydı, emek vermemiş olsaydı dünyanın en güzel gelinliği de olsa almazdım. Sırf onun morali bozulmasın diye sesimi çıkarmadım.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler