Aysira Gelinlik Bu Kadarı da Olmaz

Huseyin Huseyin23 Mayıs 04:17

Aysira model ellerindeki katalogdan bs 00513 model gelinliğini beğenip 400 TL kapora verdik. Üç hafta önce gelinlik aynı katalogdaki resimdeki gibiydi gittiğimde Suriyeli çalışan u*** adlı bayan yardımcı oldu ödememizi yaptık prova günü dün gittiğimizde gelinliği ve nişanlığı denemek istediğimde en iyisi yarın gel dediler. Nişanlık üç haftadır terzi işlemini dahi görmemiş. Bugün gittiğimde ise nişanlık oldu yalnız bana sattıkları Aysira modelden iki tane varmış yakasına en bildiğiniz lale oturtmuşlar kenarlarına zincir model sırtı kapatılmış dile getirdiğimde denediğiniz bu dediler. Ben itiraz edince de tamam sökeriz deyip yalnız silikon izleri sökük izlerini kapatmak için çiçek koyacaklarını söylediler kabul etmedim.

Aynısının eşini getirdiler,   koltuk altları yırtık,   arkasında etek üçü modelinde olan kupürlerden oturtulmuş. Sinirden ağladım. Saat 5' ti bayram sonrası düğünüm var ve bir saatte nereden gelinlik bulup alabilirdim. Beklememi söylediler. Hiç görmediğim bir gelinlik getirip güzel olduğunu denememi istediler. Nişanlım bu duruma kızınca e ne yapacağız biz üç haftadır bunu kimseye vermedik ödemeniz gerekiyor dediler. Vermediniz madem o yakadaki sırttaki modelleri keyfiyen mi yaptınız dediğimde, konyalı insanlar yakası açık sevmez diyor.

 Deliye döndüm gelinliği almak istemeyip nişanlığı almak istedik 1.500 liraya en son konuştuğumuz nişanlığı ortasını ayarlarız, biraz siz biraz biz fedakarlık yapalım 1000 lira olur demişlerdi 2000 liraya verdiler. Yazıklar olsun böyle  hiçbir yere varamazsınız. Ben böyle kötü  bir sektör görmedim.  kabinde gelinliği yerden çıkartıp denememiz isteniyor. Elemanlarınızı bir gözden geçirin gerçi önce şirket var mı ortalıkta onu dahi göremiyorum. Aysira bayisi biziz diyor, narin falan nasıl getirtiyor yasak diyor.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler