05 Mart
Yorum Yap
#11675529

Aysira Gelinlik Bolu Şubesi Hizmet Sıfır!

Ben maalesef ki şans eseri oraya girdim ve bin kere pişman oldum. Randevu almadan asla gelinlik giydirmeyeceğini söyleyen A*** isimli şahıs tamam hadi seni kırmayım deyip çok (!) büyük bir nezaket göstererek iki gelinlik giydirdi ve ne yapıp edip beni ikna etti.


Gelinlik bana büyüktü ve uzunda belimden tutup yukarıya doğru çekti ve zaten bu böyle olacak provada hallederiz dedi ve üç kişi birden şahidiz ki hem simli bir duvak hem de dantelli bir duvakta benden olsun deyip bize imzayı attırdı.Lakin provaya gittiğimde L*** isimli şahıs boyunu asla yapamam dedi.Ben üzüntü içinde ayrılacaktım ki hadi sana baştan etek dikeyim ama 750 ₺ ek fiyat alırız dedi.


Daha bitmedi bir de bana acımış gibi tamam başka bir gelinlik dene dedi ve ona da beni ikna etti duvak için sonra gittiğimde ben ikinci bir duvaktan bahsetmedim bile dedi fazla fazla paralar aldılar bunun hesabı yok şu an.Velhasıl ben bir duvak bir gelinliğe 5500 ₺ verdim ki bir kuruşu bile helal etmiyorum.Yine bir arkadaşım girmiş geçen gün boyunu kısa dikmişler ve düzeltemeyiz demişler düğününe bir ay var.Bakmışlar kandıramıyorlar isterseniz iptal edin demişler.

Zehra Zehra 3.050 Okunma Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler