26 Ekim 2015

Aysira Gelinlik Müşteriyi Yanıltma.

Aysira Gelinlik Kayseri şubesinden 24.08.2015 tarihinde bir gelinlik beğendik,2900 TL olduğu söylendi. Satın alma ile kiralama arasında 250 TL fark olduğu için alacağımızı söyledik ve mülkiyet fiyatını birkaç kez sorduk. Çünkü Pierre Cardin gelinlik için fiyat düşüktü sebebini ise kampanyada oldukları için diye izah ettiler. 300 TL verdiğimizde kesim işlemi başlayacak dediler ve verdik. Kalanını daha sonra kredi kartı ile ödedik. Kesime 5 gün, provalara ise 8 gün geç başlanıldı ve son anda yetişti. Teslim alırken bu kiralık fiyatıydı denilerek 250 TL daha istenildi. Halbuki biz hiç kiralık fiyatı sormamıştık ve alacağımızı söylemiştik. Yapılan fiyatı ucuz gösterip müşteriyi yanıltmaktır.

Hakan 7.770 Okunma

Cevaplar

  • Hakan 02 Kasım 2015

    Biz en başından beri hep satılık fiyatını sorduk ve hiç fikir değişikliği olmadı. Kiralık fiyatını sormadık bile ki fikir değişikliği olsun. Sözleşmede sadece sizin anladığınız kiralık anlamına gelen çok küçük bir " k " harfiyle müşteriyi kandırmaya çalışıyorsunuz. Yazıklar olsun size.

  • Aysira Gelinlik Temsilcisi27 Ekim 2015

    Sayın Hakan Dağıstan, Yetkili birimlerimizin sizinle sağladığı telefon görüşmesinde de belirtmiş olduğu gibi elinizde bulunan sözleşmede ürünün kiralık olduğu belirtilmiş, sonrasındaki karar değişikliği sonucu, tarafınızca ürün satın alımına karar verildiği için ek ücret tarafınıza yansıtılmıştır. Bilgilerinize sunarız,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön