05 Eylül 2013 #1990185

Ayşe's Rose Müşteri Memnuniyeti Yok!

Temmuz ayında Ayşe's Rose Kadıköy Kuşdili caddesindeki mağazasından kardeşimin düğünü dolayısı ile Selen markasının gece elbisesi aldım. Alım aşamasında herşey çok güzel. Ancak düğün bana zehir oldu. Çünkü elbiseye işlenen taşlar düğün sırasında kolumu komple boyadı. Rezil oldum.


Sonrasında bu şikayetimi iletmek üzere Ayşe's Rose mağazasına gittim. Ancak ne göreyim tavırlar, hal ve hareketler bir anda değişti. Biz satıcıyız fabrikayla görüşün gibi yokuşa sürülen tuhaf cevaplar aldım. Fabrika Ankara'da imiş. Aradım ürün Ankara'ya gönderildi. Yapılan inceleme sonucu herhangi bir aksesuar hatası yok. Müşteriden kaynaklı hata var. Aksesuar değişti. Mağdur oldum.

Nermin 2.440 Okunma

Cevaplar

  • Nermin09 Eylül 2013

    Ayşe Rose iademi yapmadığı gibi elbiseyi elmaya eşim gittiğinde 30 dk. bekletmişler. Ve elbiseyi bulamadıklarını söylemişler. Eşim telefonla beni aradında Firma sahini Ayşe hanımla görüştürmek istediğinde ise gerek yok gibi bir açıklama ile karşılaşmış. Ayşe Rose dan HİÇ MEMNUN KALMADIM. Müşteriye karşı ilgili alaka sıfır. Personel arasında iletişim kopukluğu had safhada. En önemlisi sattığı ürünün arkasında durmaması daha kötü.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön