Aypara Cevap Ipara Şikayetleri

(8 şikayet)

Emre'nin Teşekkür Mesajı

Sorunum  sonra çözüldü. Teşekkürler
Aypara

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

20 Ekim

Kahraman'ın Teşekkür Mesajı

Öncelikle firma hemen arayıp bilgilendiriyor. Bana gerekli bilgiler verildi. Harcama bana ait. Sadece harcama dökümünde firma adı görünmediğinden bu yanılgıya düşmüşüm. Alışveriş yaptığım firmanın yanlışı diyebilirim. Satın aldığım ürünleri ''telekomünikasyon harcaması'' olarak göstermiş. İlgileri için çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra aynı yanılgıyı başka insanların da yaşaması olasılığından dolayı bu açıklamayı yazıyorum. Ortada yanlış bir durum yok. Bilgi eksikliği nedeniyle durumu yanlış yorumlama var. Hızlı iletişim ve çözüm için İpara'ya teşekkür ederim.
29 Haziran
Aypara

Aypara sisteminden 21/06/2016 tarihinde 394 TL'lik çekim yapıldı, ben tatil satın aldığımı sanarak 23/06/2016 da İstanbul'dan İzmir'e otele gittim. Sabah 9.00'da lobide konuşacak insan bulunca giriş yapmak için…

27 Mayıs

Reyhan'ın Teşekkür Mesajı

İpara ya sorunumu cozdugu için teşekkür ederim
Aypara

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

19 Nisan
Aypara

İpara.com, milletle dalga geçer gibi bir de tanıtım yapıyorsunuz şikayetlere cevap yazar gibi. Şikayetler üzerinden başka müşteri bulmaya çalışıyorsunuz. Gelin bizden sanal pos alın siz de üç beş mağdur edin mi…

21 Şubat
Aypara

07.11.2016 internetten bir firmadan bir alışveriş yaptım. Kredi kartımdan İpara.com adıyla para çekilmiş. Alışveriş yaptığım firmaya ulaşamıyorum. Telefonlarını açmıyor, maillerine cevap vermiyor.

21 Aralık 2016
Aypara

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

19 Aralık 2016

Sertan'ın Teşekkür Mesajı

İlginiz için çok teşekkür ederim. Firmasına markasına bu şekilde sahip çıkan çalışanlarınız olduğu için şanslısınız, şanslıyız.
02 Aralık 2016

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön